Oplossing antenne probleem iPhone 4 ?

Pagina: 1
Acties:
  • 278 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FlutroMan
  • Registratie: Juli 2010
  • Laatst online: 28-11-2023
Wellicht wordt het antenne "probleem" van de iPhone 4 overbelicht. Toch lijkt het mij verstandig te wachten met een aankoop tot na 30 september, volgens Apple is die datum een grens. Het ligt voor de hand aan te nemen dat er dan een hardware aanpassing komt. Uiteraard gaat Apple dat niet aan de grote mediaklok hangen, immers verkopen ze dan een fractie van wat er anders tussen nu en 30 september verkocht zal worden.

Wat is de oplossing? *O*

Ik veronderstel dat Apple een Teflon laag (of een ander slijtvast isolerend materiaal) op het antennegedeelte zal aanbrengen zodat invloed van handcontact op het doorgeven van het antennesignaal een stuk vermindert!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoedje
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 21:47
Er is al een topic over de antenne (met deze zelfde post): FlutroMan in "[iPhone 4] Discussie over de antenne". Dat lijkt me voldoende :)

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Dit topic is gesloten.