[Windows 7] Thuisgroep doet raar.

Pagina: 1
Acties:
  • 180 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
UPDATE 2:

Maar na een tijdje zie ik de Desktop niet meer...! (hoewel hij toch aan staat!)

Kan iemand hier een uitleg voor geven? :?



UPDATE:

Heb de laptop opnieuw lid gemaakt, en nu werkt het wel.. |:( :)


Hallo, hier ben ik weer met mijn wekelijkse problemen.. :p

Hardware:

- desktop: Windows 7
- laptop: Windows 7

Beide met LAN-kabel, in hetzelfde netwerk.

Via "Netwerk" kunnen we de gedeelde mappen en bestanden bereiken.

Alles goed en wel...

Maar dan..

Ik heb op de Desktop een Thuisgroep gemaakt, en met de Laptop verbinding gemaakt door middel van het opgegeven wachtwoord.

Probleem, de ene keer ziet de Desktop de Laptop, de andere keer ziet de Laptop de Desktop.

Maar we zien elkaar nooit tegelijk..!

Als ik nu weer opnieuw zou opstarten, zal ik de Desktop in Thuisgroep zien, maar hij mij niet... 8)7

Wat is er aan de hand?!

[ Voor 22% gewijzigd door Verwijderd op 03-07-2010 15:44 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Soms zien de twee computers elkaar tegelijk, maar na een paar minuten ziet de één de ander niet meer. Hij verdwijnt dan gewoon.

Weet iemand raad om dit raar gedrag op te lossen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TheVMaster
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 17:48
Ehh....ik weet niet precies wat je nu probeert en wat je probleem is. De topicstart is nogal een ehh..onduidelijk geheel. Daarnaast vind ik eigenlijk ook niet terug wat je al geprobeerd hebt. Wat heeft Google je bijvoorbeeld voor suggesties gegeven? Eigenlijk leg je hier alleen een probleem neer met het verzoek aan ons om het op te lossen.

Ik wil je vriendelijk vragen om eerst zelf eens te gaan zoeken op Google, Microsoft forums etc. Daarna ben je natuurlijk vrij om weer een nieuw topic te openen waarin je vervolgens ook even duidelijk vermeld wat je zelf al allemaal hebt gedaan om je probleem op te lossen, zodat wij je niet 'reeds geprobeerde' oplossingen gaan geven :+

Dit topic gaat dus op slot.

Dit topic is gesloten.