Metten schreef op vrijdag 02 juli 2010 @ 11:12:
In de nieuwe iPod touch, die waarschijnlijk in september geintroduceerd wordt (wanneer hij ook daadwerkelijk te krijgen is moeilijk te zeggen, meestal binnen 1 tot 4 weken) kan je een aantal verbeteringen verwachten die ook in de iPhone 4 zitten:
-Retina display (960*640 resolutie ipv 480*320 -->beeld is veel scherper
-Apple A4 processor 800 tot 1000 Mhz --> games en applicaties draaien sneller
-Gyroscoop --> veel nauwkeuriger besturing van games
-Front-facing camera tbv Facetime
-waarschijnlijk 512MB ram ipv 256MB
-heel misschien ook een camera aan de achterkant ??
-capaciteit blijft waarschijnlijk hetzelfde
Daarnaast zal het ontwerp waarschijnlijk anders zijn en zal de batterij iets lange meegaan
Bovenstaande is puur speculatie, maar ik denk niet dat ik er heel ver vanaf zit. Mocht je niet tot september/oktober willen wachten dan raad ik je ten sterkste af om nu de 8GB variant te nemen: die is echt zwaar achterhaald, zeker met het oog op toekomstige software updates.
oke maar dan ben ik zo'n 250 euro kwijt om daarna weer misschien een nieuwe te kopen,
misschien handig ter informatie:
- ik ga er veel app's op gooien, met name games, ben een gamer.
- films, en ja egt waar, films
- en natuurlijk muziek.
- en natuurlijk mail ff checke en niewes en zo, een zak pc dus
maar goed, niet egt veel verandereing, eigelijk alleen updates van het geen dat er al is en misschien denk ikk ook een camera maarja, ik hoef geen camera, als ik zie hoeveel foto's ik neem met mijn mobiel had ik net zo goed een mobeil zonder camera kunnen kopen.
maar goed, updates dus, niet iets vijzonders (vergelijking: de revolutie van gamecube naar wii was groot, het was anders, de overstap van ps2 naar ps3 was minder groot, begrijp me niet verkeertd, maar de verandiring in vergelijking met de wii viel mee) het is net zo als de ps2 naar ps3 versie, niet zo'n hele grote verandering duss
[
Voor 2% gewijzigd door
matthijsg op 02-07-2010 14:47
. Reden: extra info toevoegen ]