Anoniem: 335276 schreef op vrijdag 30 juli 2010 @ 18:04:
[...]
Welke perk heb je samen met je WA2000 want als je Cold Blooded hebt, dan is het logisch dat je 2 keer moet raken.
[...]
Dat is toch logisch want de Barret 50 cal. heeft net dat ietsje meer Damage dan de WA2000 dat jou kogel een One Shot One Kill maakt en Stopping Power erbij, dat maakt toch alles duidelijk...
*Warning: weekend-update = wall of text incoming*
Sorry voor trage reactie (weekend = gamen en niet tweaken

)
Volgens mij klopt het niet wat je hier stelt. Volgens de
weapons chart die ik gebruik doen
alle sniper rifles een base damage van 70, en geeft een hit op het hoofd altijd een multiplier van 1.5.
70*1.5 = 105 dus ook met cold-blooded zou een WA2000 een instakill moeten geven op hoofd, neck, en chest (allemaal 1.5 multipliers).
Een hit in stomach geeft wel een belangrijk verschil: barret + intervention = 1.1 multiplier, WA2000 gewoon 1 (wat met stopping power dus nét een instakill is op de barret / intervention: 70*1.1*1.4 = 107). Misschien dat ik hier mijn eigen antwoord geef, en (door lag?) dan af en toe iemand in zn stomach raak ipv chest, maar vreemd blijft het wel.
(als in: iemand zit stil, ik aim, schiet, blijf door mn scope kijken, zie dat kerel stil blijft zitten, en toch niet dood gaat, dan is lag moeilijk als oorzaak aan te merken).
Aaanyway; ik denk dat ik gewoon weer terugschakel naar de Barett. Van alle sniper rifles heeft deze bij mij toch het prettigste gevoel (de WA neemt zoveel beeldruimte in beslag op de rechterhelft van je scherm). Of ik dan Stopping Power of Cold Blooded gebruik zal een beetje afhangen van mn bui. Cold blooded is eigenlijk wel "the way to go" + dwingt meer af dat je gaat headshotten. Maar bij bewegende targets vind ik de romp net wat trefzekerder.
Verder: afgelopen weekend voor het eerst een AC-130 opgeroepen!
Doorgaans word ik na 5-6 kills toch zenuwachtig ofzo, want dan ga ik vaak op een lullige manier dood. Deze keer trouwens ook (sniper die ik aan zag komen lopen, maar die het toch voor elkaar kreeg mij te knifen).
Echter vlák voor hij me te pakken had, gaf mijn claymore me de laatste benodigde kill. De predator die ik al had gebruikt, had me ook al een kill gegeven, jammer genoeg werd mn de attack helicopter direct weggeknald, dus uiteindelijk de meeste kills zelf moeten maken.
Ook weer typisch: toen ik mn AC130 kreeg stonden we al op 7400 (TDM), dus ik heb zo snel mogelijk (en volledig in het open zicht) dat ding opgeroepen, 5 seconden later maakte iemand anders de winning kill. Maar toch erg genoten dat ik hem eindelijk had. Later nog een paar keer erg dichtbij geweest (= 9 / 10 kills). Kortom: lijkt er op dat ik wat beter begin te worden
Take life with a grain of salt. . . . add a slice of lime and a shot of tequila.