• Didel
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 24-01 18:53
Ik heb vandaag de pc van mijn broertje stofvrij gemaakt. Geen rare dingen, ik heb met lucht wat stofkonijntjes uit de kast geblazen en heb mezelf vantevoren ontaard door de aarde-pin van het stopcontact aan te raken.

Daarna heb ik de kast weer terug in elkaar gezet. De PC gaat aan, alle lampjes branden en de ventilatoren blazen. Maar dat is dan ook helaas het enige. Normaal geeft de pc een piepje als hij opstart, nu niet. Ook krijgt de monitor geen signaal binnen, dus ik kan helemaal niets zien wat er aan de hand is. Waar zou ik het probleem moeten zoeken? De videokaart is het iig niet, met een andere graka hetzelfde resultaat. De monitor zelf is ook prima in orde.

  • DjThase
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 08-02 17:52
misschien handig om je specs te posten.... ;)

Mop mop, gas derop!


  • sjaakwortel
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 14:41
even proberen om alle stekkertjes goed in te drukken ?

  • il1umina
  • Registratie: Mei 2010
  • Niet online
ja, kijk je 24 pin stekker eens na, komt vaak voor dat hier een connector los in is komen te zitten

  • Baserk
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 20-02 18:38
En de 4/8-pins CPU voedingskabel ook ff controleren of deze goed er in zit.
Naja, alle kabeltjes dus even nalopen.

Romanes eunt domus | AITMOAFU


  • Didel
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 24-01 18:53
Alle kabeltjes bleken goed te zitten, het probleem was een reepje RAM-geheugen dat blijkbaar helaas kapot is gegaan. Maar bedankt voor alle snelle reacties :)
Pagina: 1