Toon posts:

laptop + 2 beeldschermen

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Dag,

Ik zou graag mijn laptop willen aansluiten op 2 externe monitoren(dus 3 schermen in totaal met laptopscherm erbij)

Nu vroeg ik mij af waarmee ik dit het best kan doen? ik dacht eerst aan DualHead2Go van matrox(http://www.matrox.com/graphics/en/products/gxm/dh2go/)

maar dit lijkt mij te berperkt in resolutie(2 x 1280 x 1024 ) terwijl ik op mijn externe schermen graag een resolutie van 1600x1200 zou willen gebruiken. Dus heeft iemand een ander alternatief? mijn monitoren hebben enkel een VGA output, geen DVI

Verwijderd

met de volgende laptops kan het (in theorie):
http://tweakers.net/price...lKhGnPoKz_HwhRYYoKbNju-w8 (combinatie displayport en 5xxx graka)

moraal van het verhaal: als je geen 18" acer wilt heb je een tripplehead2go nodig., de maximale resolutie ligt dan wel lager.

  • Take
  • Registratie: Januari 2009
  • Laatst online: 24-11-2025
Je zou voor de digitale editie kunnen gaan maar dan moet je ook een paar kabels erbij kopen die van DVI-I naar VGA gaan. Zoals deze bijvoorbeeld. Of een gewone converteer

Take