Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

Probleem met Age of Empires II The Conquerors

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Als ik een spelletje Age of Empires II The Conquerors speel krijg ik na een tijdje een blauw scherm met de volgende boodschap:

Hardware Malfunction

Call Your Hardware Vendor for Support

NMI Parity Check / Memory Parity Error

The System Is Halted


Ik heb natuurlijk meteen mijn hardwareconfiguratie getest, en deze werkt uitstekend.

Mijn besturingssysteem is Windows 7 32 bits, draaiende op een XPS M1330.

Nu heb ik al op internet gezocht en er werd aangeraden om het spel in een andere compabiliteitsmode uit te voeren. Dit heb ik gedaan, ik heb het spel uitgevoerd als Win2000, 98, XP (met en zonder servicepack) en verder de volgende instellingen aangeklikt: (deze stonden eerst uiteraard uit) (Ook heb ik alle patches gedownload.)

Afbeeldingslocatie: http://i46.tinypic.com/2eb9yc6.png

Ik speel met een core 2 duo processor; T5850 @ 2.16GHZ,128MB NVIDIA GeForce Go 8400M GS ,4GB DDR2 SDRAM. Dit is verder het enige spel waarmee ik dit probleem heb ondervonden, andere spellen werken prima.

Age of Empires II is natuurlijk alweer een vrij oud spel, maar ik hoop toch dat één van jullie hier nog een oplossing voor heeft. Ik vind het zo'n geniaal spel.

Alvast bedankt.

  • Simmity
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 28-11 22:44
hey,

Ik heb even gegoogled en het schijnt een bekend probleem te zijn,het is geen hardware of software fout maar een incompatibility met de Dell laptop. Nu is er helaas geen oplossing voor dit probleem, maar het installeren van de stock drivers voor de laptop zou in een raar geval kunnen helpen. Nu zeggen ze dat een virtuele machine draaien in bijvoorbeeld virtualbox gewoon werkt, en aangezien age of empires 2 al een vrij oud spel is zou dat in principe gewoon moeten werken.

Simmity

P.S. Hier zijn de topics met de problemen:

http://en.community.dell..../p/19248634/19396613.aspx
http://forum.notebookrevi...rror-playing-aoe-2-a.html

Verwijderd

Topicstarter
Ja die topics had ik al gelezen, dan zit er idd niets anders op dan het virtueel te installeren.

Bedankt voor je reply.

-edit-

Nog even een kleine update:

Virtueel werkt het gewoon prima, af en toe een kleine vertraging maar niets ernstigs. Dit voor de mensen die wellicht graag ook Age of Empires II nog eens willen spelen.

[ Voor 46% gewijzigd door Verwijderd op 03-06-2010 09:11 ]