Snow Leopard hitte probleem

Pagina: 1
Acties:

  • Randy
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 18:49
Dit is kennelijk een bekender probleem, maar ik kon er maar weinig over vinden op GoT. Sinds ik Snow Leopard heb geinstalleerd op mijn Macbook (zomer 2008) wordt elke kleine inspanning van de cpu beloond met een fan die op 6200rpm draait en een cpu die super heet wordt. Idle is deze al 60 graden maar met muziek afspelen in iTunes en een beetje browsen erbij kun je makkelijk op 65 - 70 graden tellen. Dit was voor mijn gevoel toen ik nog Tiger had niet het geval.
Komt dit probleem bij meer mensen voor? Ik heb al threads op andere fora gevonden maar daar staat ook geen concrete oplossing in. Zaken als de SMC resetten en smcFanControl installeren helpen bij mij niet.

  • Pixeltje
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 16:17

Pixeltje

Woo-woohoo!

Google heeft het antwoord. Je bent niet de enige, en op het web zwerven behalve veel klachten ook vrij veel oplossingen. Succes. :)

And if this doesn't make us motionless, I do not know what can.


  • Randy
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 18:49
Tot nu toe heeft geeneen oplossing voor mij gewerkt:
- Growl 1.2 downloaden
- smcFanControl installeren
- SMC reset
- nog wat andere kleine dingetjes die eigenlijk gedoemd waren te mislukken. :P
Maar ik zal nog eens verder zoeken dan, ben nog steeds wel benieuwd naar ervaringen van andere tweakers.

  • Underworld
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 19-01 23:13

Underworld

+1 Inzichtvol

Bij mij is de grote boos doener Safari. Waardoor ik op hoge temps/touren kom
Volgens mij zit het hem daar in de (flash) plugins.

Overigens kun je Tiger niet met Snow Leopard vergelijken vindt ik...

“Victorious warriors win first and then go to war,
while defeated warriors go to war first and then seek to win”
― Sun Tzu, The Art of War