[Multiplatform] Test Drive: Unlimited 2 Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 ... 14 ... 17 Laatste
Acties:
  • 91.271 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • naaitsab
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 15:12
Ik moet alle foto locaties ook nog hebben, gezijk dat je discovery level van die regio ook het maximale niveau van tuning is :( Toeren is wel leuk maar die foto handel had van mij niet gehoeven(of los van discovery dan)

if (!coffee) {
Work = false; }


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Room42
  • Registratie: September 2001
  • Niet online
Verwijderd schreef op maandag 14 februari 2011 @ 16:37:
Ik word echt gek.
Heel weekend heel het eiland rondgereden, autotjes gekocht (S5) etc.
Start ik net op , pats savegame corrupted, succes met alles overnieuw doen.

Is nu al de 2e keer, ben echt pislink!!!!

xbox360 versie btw
Oh dat was bij de 1e TDU ook al een probleem. Ik had toen een batch lopen die elke minuut een backup van m'n save maakte. Dat gaat je op de XBox alleen niet lukken, denk ik.

"Technological advancements don't feel fun anymore because of the motivations behind so many of them." Bron


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • naaitsab
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 15:12
Het is bekend dat de xbox versie problemen heeft met saven en laden, ik zou de patch afwachten anders blijf je overnieuw starten :/

if (!coffee) {
Work = false; }


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SnowRide
  • Registratie: December 2008
  • Laatst online: 30-07 12:55
ik heb sinds kort tdu 2, dacht ik hem lekker kon draaien maar helaas.
heb een Core i5 750, GD80, 4 gig 1600mhz dominators en CrosFire 4890 1G. moet hiermee toch goed kunnen spelen? heb bijna alle settings op low en res. staat op 1440 x 1024 ofso.
iemand mischien antwoord op waarom die niet lekker draait?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nooberke
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 13:32
Stel is in dat het spel maar 1 kaart gebruik

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • F0kke
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 02-07 10:00
Na een uur of 6 spelen hier mijn eerste bevindingen van TDU2, de PC versie. Ik heb de game direct gekocht toen deze uitkwam, omdat ik me met TDU1 vele dagen vermaakt heb. Zelf vind ik de game er prima (lees: goed) uitzien, ik draai hem met alles op max en 4xAA op 1680x1050, met ongeveer 40fps. (Geforce 275GTX, 4GB DDR3, AMD X6 1055T)

Het eerste nagetieve dat me opviel en waaraan ik me erg stoorde is dat deze game voor mij tot nu toe niet zonder deadzone is te spelen. Ik gebruik een Logitech Momo, maar zelfs met de deadzone schuif in de game instellingen helemaal naar links blijf ik een kleine deadzone houden. Mede om deze reden speel ik nu op de sport stand, want ik vind hardcore gewoon niet lekker rijden als ik een deadzone heb. Hopelijk wordt dit snel opgelost.

Het tweede waar ik me gruwelijk aan stoor is dat je de gewonnen auto's niet kunt verkopen. Het liefste ruil ik deze direct in voor cash, want ik vind het zonde om voor een
spoiler:
Foeilelijke Roze Ford Mustang
een garageplek te moeten opgeven.

Het derde puntje van kritiek is de multiplayer. Ik vind het erg jammer dat ik vaak andere spelers als ghosts voorbij zie komen stotteren, terwijl anderen wel goed worden weergegeven. Het lijkt me dan ook handig dat wanneer mensen een dergelijk hoge ping hebben, ik ze gewoon helemaal niet te zien krijg?

Ik realiseer me dat ik vrijwel alleen negatief ben, maar ik had gewoon verwacht dat Atari eindelijk eens had begrepen een fatsoenlijke final versie van een game af te leveren, maar kennelijk zit ook deze weer vol met kinderziektes. Het concept vind ik geweldig, en ik weet ook zeker dat ik velen uren ga genieten van het eindeloos rondcruisen in mooie auto's, maar ik hoop wel dat er wat harder aan patches en verbeteringen gewerkt gaat worden dan wat we bij TDU1 hebben gezien.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joopieboy
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 29-12-2020

Joopieboy

No smoke, no poke

Winkiller958 schreef op maandag 14 februari 2011 @ 13:06:
[...]


Daar heb je een punt, ik had bij het begin van dit spel eigenlijk hetzelfde gevoel, ik was NFSHP gewend. Maar nu ik een paar uurtjes heb gereden/gespeeld met de xbox controller (pc versie) gaat het eigenlijk vanzelf. :+
Ik hoop het, want gek genoeg begon TDU1 ook te wennen. Dat vrienden ook zoiets hadden van *wtf kan dat? :X

Mja dadelijk maar weer eens proberen. :P
OMD schreef op zondag 13 februari 2011 @ 23:14:
Ligt de pc versie en nog bij iedereen uit dan?

Ik heb de hele dag ( vanaf 11:00 ) niet kunnen spelen omdat de TDU2 servers offline zijn.
Dat verklaart misschien waarom ik niet kon inloggen op mijn online profiel. :X

[ Voor 24% gewijzigd door Joopieboy op 14-02-2011 17:42 ]

Het leven is te kort om geduld te hebben!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AMD1800
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 15:33
voor de mensen die het spel online spelen op de PC. Als het goed is kun je gewoon offline als je tdu2 weer uit de lijst van uitzonderingen van windows firewall haalt. Voor t geval dat de serverts er weer uit pleuren.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

AMD1800 schreef op maandag 14 februari 2011 @ 18:01:
voor de mensen die het spel online spelen op de PC. Als het goed is kun je gewoon offline als je tdu2 weer uit de lijst van uitzonderingen van windows firewall haalt. Voor t geval dat de serverts er weer uit pleuren.
Dan is het denk ik makkelijker als je gewoon de ethernetstekker ff uit je computer trekt... Anders moet je elke keer als je TDU2 weer online wilt proberen die firewall instellen... en dan weer terugzetten als het nog steeds niet werkt...

Maar eerlijk gezegd denk ik dat de grote problemen wat dat betreft wel voorbij zijn nu.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoyden
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 13-09 14:48
OzBoz schreef op maandag 14 februari 2011 @ 16:59:
[...]


Die foto's zijn echt ruk, op die Google maps kaart staan wel de locaties maar moet je dan eerst onthouden wat je nou moet fotograferen? Of zit ik ergens overheen te kijken?
Ik gebruik deze guide:
YouTube: TDU2 - Ibiza Photo / Viewpoint Locations

Laptopje (zonder geluid !) naast me PC en gaan maar ;)

[ Voor 5% gewijzigd door Hoyden op 14-02-2011 18:52 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

WHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! *** die ik ben!!! Toen gisteren de servers weer online waren, ben ik overnieuw begonnen met mijn online profile om die gelijk te trekken aan mijn offline profiel. Alle stomme cutscenes en verplichte races etc. gedaan en jaaaaa, klaar. Eindelijk kon ik verder. Start ik nu net TUD2 op... blijkt mijn online profile nog steeds aan het begin te staan en heb ik schijnbaar (???) mijn offline profile gisteren overnieuw zitten doen...? Kan ik nu WEER dat hele begin overnieuw doen! }:O |:( :? :X

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NoFearCreations
  • Registratie: Augustus 2009
  • Laatst online: 14:20

NoFearCreations

3DPrint the world!

Hier 2 links naar maps van Ibiza en Hawaii. Zijn de beste die ik tot nu toe ben tegen gekomen.
Ibiza
Hawaii

Misschien een idee om die in de startpost te zetten?

---RAWE CEEK!!!---


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kw4kje
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 08-09 19:54
Als ik door iemand ge-invited wordt die toevallig langs rijdt ofzo, hoe kan ik dat dan cancelen? De manier die ik nu gebruik is op enter drukken en dan snel op esc. maar ik betwijvel of dit wel de juiste manier is, er staat namelijk ook cancel met een grijs pijltje. :/

[ Voor 11% gewijzigd door Kw4kje op 14-02-2011 19:03 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pretpik
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 12-09 15:53
Ik weet dat het voor de 360 de selectknop is. Dus naast de bekende zilvere X.

PSN: pretpikkie Xbox Live: Pretpik Steam: Pretpik [NL]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoyden
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 13-09 14:48
Kw4kje schreef op maandag 14 februari 2011 @ 19:02:
Als ik door iemand ge-invited wordt die toevallig langs rijdt ofzo, hoe kan ik dat dan cancelen? De manier die ik nu gebruik is op enter drukken en dan snel op esc. maar ik betwijvel of dit wel de juiste manier is, er staat namelijk ook cancel met een grijs pijltje. :/
@ PC : Backspace ?

Zie net dat dat volgens mij niet werkt bij dit soort gevallen.

[ Voor 7% gewijzigd door Hoyden op 14-02-2011 19:18 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Tip voor degenen die houden van rondkijken in de auto met de muis op de PC (of de daarvoor bestemde buttons op je console): met END (op de PC) kan je je view resetten! :) Dus je hoeft niet door alle views te switchen om dat te doen. Afgelopen weekend had ik het daarover en iemand anders switchte ook van view om de view te resetten. (Kan die post niet meer vinden, maar degene over wie het gaat weet het wel ;) ).
END is de key die vastzit aan Center head en dat staat weer in het Avatar control scherm!

Zo, en nu weer verder met het begin van mijn career... voor de derde keer... Ik heb trouwens mijn offline profile weggegooid: ik wil niet nog een keer per ongeluk in een verkeerd profile zitten...!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Donnie
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 21-05 07:57

Donnie

AKA DonCorleone

Haha verstandig, enne sterkte met de cutscenes J van E ;) Ik zal er ook weer aan moeten geloven als mijn play versie straks binnen komt helaas...

Camera: Canon EOS 7D + Canon EF 24-70mm F/2.8 L, Canon 100mm Macro L, Canon EF 70-200mm L F/4 iS, Canon 50mm F1.8, Canon EF-S 10-22mm, Canon 580ex II, Canon 430ex II, strobist meuk


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kw4kje
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 08-09 19:54
Hoyden schreef op maandag 14 februari 2011 @ 19:06:
[...]


@ PC : Backspace ?

Zie net dat dat volgens mij niet werkt bij dit soort gevallen.
Nee werkt niet, dus de manier die ik nu gebruik is goed dan?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rCk
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 28-08 13:48

rCk

Ben nu maar eens begonnen aan C3 championship, tot nu toe 2 vingers in de neus met de Magnum-mobile.
Gister even ruim 2 miljoen gespendeerd aan autos, en heb mezelf bedaard en de Veyron nog even niet gekocht, eerst A3 en A2 winnen en dan die maar eens gaan pakken.
Had em al wel even gepakt voor de trophy voor 5 sec boven 400kmh te zitten :).

PS PS3 servers offline oid? Kan er atm niet opkomen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HellStorm666
  • Registratie: April 2007
  • Laatst online: 13-09 22:49

HellStorm666

BMW S1000XR / Audi S6 Avant C7

waar kan ik de tuner vinden voor de veyron en de ccxr??

Scientia Potentia Est
Xbox-Live GamerTag: H3llStorm666
19x Q.Cell G5 325wp op APsystems QS1


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoyden
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 13-09 14:48
HellStorm666 schreef op maandag 14 februari 2011 @ 19:27:
waar kan ik de tuner vinden voor de veyron en de ccxr??
Die hebben geen tuner toch op Ibiza iig. ?
Net zoals de Ferrari.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rCk
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 28-08 13:48

rCk

En anders zou het moeten zijn bij de European tuner, mocht het mogelijk zijn, wat ik niet helemaal denk...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Baldertt
  • Registratie: Mei 2009
  • Laatst online: 21-11-2023
rCk schreef op maandag 14 februari 2011 @ 19:24:
PS PS3 servers offline oid? Kan er atm niet opkomen.
Ik ook niet. En gisteravond ook al niet. Alleen gisterochtend deed ie het...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Deze game is gewoon leuk om te spelen.
Het heeft hier en daar een paar minpunten, maar het vrij rijden op een exotisch eiland met nog hetere auto's is gewoon top!

Is er trouwens al een Tweakers car club? (ik speel het op de PC)
(wees vrij om mij ingame toe te voegen: Beertje87)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Brainstorm
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 07:49
Loev schreef op maandag 14 februari 2011 @ 15:01:
Is er ook een lijst van auto's per class? Met google en tducentral gezocht maar niks gevonden.
Lijst met wagens per klasse, inclusief eigenschappen. Nog niet 100% compleet, wordt wel bijgewerkt zo te zien.

[ Voor 8% gewijzigd door Brainstorm op 14-02-2011 19:53 ]

Programmer's Drinking Song: 99 little bugs in the code, 99 bugs in the code, Fix one bug, compile it again, 100 little bugs in the code. (go to start if bugs>0)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rCk
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 28-08 13:48

rCk

Baldertt schreef op maandag 14 februari 2011 @ 19:36:
[...]

Ik ook niet. En gisteravond ook al niet. Alleen gisterochtend deed ie het...
Mwoah, gisteravond kon ik er wel redelijk opkomen.
Gelukkig heb ik nog genoeg championships te doen, komen die nu een beetje aan bod :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sipio
  • Registratie: Augustus 2002
  • Niet online
omg kan ik eindelijk sinds vrijdagmiddag weer online, komt de game ineens amper boven de 20 fps :'(

i7860 4gb en hd5850, liep voorheen op 1680x1050 op een soepele 50 fps gemiddeld alles max, en zo uit het niks nog niet eens meer de helft daarvan.
Het is gewoon onspeelbaar nu, niks aan de pc veranderd.
Ingame ook nog eens alles op low gezet maar dat maakt niks geen verschil, nog nieuwere drivers voor de kaart geinstalleerd maar ook geen verschil.

New vegas erin en niks geen problemen, hier ga ik mijn nek nog over breken 8)7

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • v8power67
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 09:28

v8power67

Psn: Mausosaurus

HellStorm666 schreef op maandag 14 februari 2011 @ 19:27:
waar kan ik de tuner vinden voor de veyron en de ccxr??
op hawai hellemaal rechts bovenin ong aa de kust zit de european tuner.
zal wel keer een screen shot maken van alle tuners en dealers die ik tot nu toe heb op hawai.

Tax the rich, feed the poor 'Til there are no rich no more!!!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • green-tea
  • Registratie: Oktober 2007
  • Laatst online: 27-06-2024
Zo me miljoen is binnen, die lexus zal ook wel hoop geld waard zijn :D

AlphaSim.eu | Sim Racing Accessories


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Robbin90
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 27-03-2021
Wanneer ik tdu opstart zegt de launcher het volgende over mijn netwerk:

Afbeeldingslocatie: http://i56.tinypic.com/2i7tezt.jpg

Heeft dit ook invloed op de (hoeveelheid) spelers die ik in-game zie?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rCk
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 28-08 13:48

rCk

XIDESIGN schreef op maandag 14 februari 2011 @ 20:40:
Zo me miljoen is binnen, die lexus zal ook wel hoop geld waard zijn :D
Misschien heb ik het flink gemist, maar Lexus? Is tie dr?:P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • green-tea
  • Registratie: Oktober 2007
  • Laatst online: 27-06-2024
Lotus, mijn fout!


@Robbin90, nee gewoon negeren, bij mij is het elke keer anders.

AlphaSim.eu | Sim Racing Accessories


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bartus1989
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 03-09 17:03
Sipio schreef op maandag 14 februari 2011 @ 20:29:
omg kan ik eindelijk sinds vrijdagmiddag weer online, komt de game ineens amper boven de 20 fps :'(

i7860 4gb en hd5850, liep voorheen op 1680x1050 op een soepele 50 fps gemiddeld alles max, en zo uit het niks nog niet eens meer de helft daarvan.
Het is gewoon onspeelbaar nu, niks aan de pc veranderd.
Ingame ook nog eens alles op low gezet maar dat maakt niks geen verschil, nog nieuwere drivers voor de kaart geinstalleerd maar ook geen verschil.

New vegas erin en niks geen problemen, hier ga ik mijn nek nog over breken 8)7
Ik heb een stuk mindere computer als wat jij hebt. Maar ik draai altijd ongeveer 30fps wat prima is voor mij. Hij duikt dan soms ineens naar <10 fps. Ook onspeelbaar dus.

Lijkt hetzelfde probleem te zijn..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Eduardboon
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 04-06 19:19
bartus1989 schreef op maandag 14 februari 2011 @ 20:57:
[...]


Ik heb een stuk mindere computer als wat jij hebt. Maar ik draai altijd ongeveer 30fps wat prima is voor mij. Hij duikt dan soms ineens naar <10 fps. Ook onspeelbaar dus.

Lijkt hetzelfde probleem te zijn..
Op Very High pakt hij soms wel een goede draw distance (vooral te zien aan schaduwen) en soms niet, dan staat hij praktisch op medium :). Heb er zelf al gedoe mee gehad, maar weet nu hoe het komt. Probeer dus eens Environment op medium te zetten is mijn tip.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Zo, ben nu echt weer een stuk verder in mijn career. Ik was best onder de indruk van het offroad gedeelte...! Yeah, eindelijk weer rally in het donker!!! :) Zag er ook top uit, vond ik. Het lijkt sowieso wel of het spel er mooier uit gaat zien na een tijdje... ;) Het is echt een STUK beter dan TDU1, hoor, vind ik. Sommige noemen het een kleine vooruitgang, nou, ik niet.

Had zonet wel iets vreemds: ik kwam bij de racing school en daar waren aardig wat AI-autos': gek genoeg hing het icoon niet in de lucht en kon ik de school niet in...! Gelukkig ontdekte ik dat je dan via de map er alsnog in kan. Was wel gek.

Snap trouwens niet helemaal hoe het werkt met dat M.O.O.R.: zo nu en dan zie ik een auto maar soms ook tijden helemaal niet... Het is erg wisselend. En als ik er eentje ben ik er niet altijd blij mee want je wordt zomaar van de weg gebeukt...

Enfin, ik vermaak me (weer) uitstekend. ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Royer
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 17-06 16:43
ThunderNet schreef op zaterdag 12 februari 2011 @ 15:35:
Ik heb gisteravond de XBOX360-versie gekocht, en ga hem straks weer terugbrengen. Besturing met stuurtje is gewoon slecht en indirect
Ps3 precies hetzelfde. Erg vage en slechte besturing, schokkend beeld tijdens sturen. Ik wacht de patches nog even af.....

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pimmuz
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 11:22
Ja na een dag de illegale versie te hebben gespeeld vandaag de retail gehaald (ook alleen maar omdat me pre order vertraagd was :)

ben benieuwd!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sipio
  • Registratie: Augustus 2002
  • Niet online
bartus1989 schreef op maandag 14 februari 2011 @ 20:57:
[...]


Ik heb een stuk mindere computer als wat jij hebt. Maar ik draai altijd ongeveer 30fps wat prima is voor mij. Hij duikt dan soms ineens naar <10 fps. Ook onspeelbaar dus.

Lijkt hetzelfde probleem te zijn..
Maar de mijne duikt niet helaas, ik speelde hem eerder rond de 50 en nooit geen drop onder de 40, maar nu kom ik ineens niet meer boven de 22 uit.

Mijn dvd speler kan ook bepaalde games niet meer afspelen, hij leest ze niet goed in dus die is misschien aan het kapot gaan, maar het spel spelen zonder dvd maakt ook geen verschil.

Wordt nog ff verder uitvogelen want zou wel graag verder willen spelen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rCk
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 28-08 13:48

rCk

juaNto schreef op maandag 14 februari 2011 @ 21:10:
Ja na een dag de illegale versie te hebben gespeeld vandaag de retail gehaald (ook alleen maar omdat me pre order vertraagd was :)

ben benieuwd!
en dit is van levensbelang geweest voor dit topic? 8)7 :X

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoyden
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 13-09 14:48
Nu nog de 2 laatste foto locaties op Ibiza.

Heb de locaties zelf al wel maar nu nog "cloudy" qua weer type..
Tja.. Heb het nog niet zo vaak "cloudy" gezien.

[ Voor 68% gewijzigd door Hoyden op 14-02-2011 21:32 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joopieboy
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 29-12-2020

Joopieboy

No smoke, no poke

Wat zijn trouwens die dingen met een bom en aflopende tijd? Waarvoor zijn die goed?

Het leven is te kort om geduld te hebben!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vos
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 12:31

Vos

AFCA

Joopieboy schreef op maandag 14 februari 2011 @ 21:18:
Wat zijn trouwens die dingen met een bom en aflopende tijd? Waarvoor zijn die goed?
Euh rij er eens heen? Zijn opdrachten...

#36


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pimmuz
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 11:22
rCk schreef op maandag 14 februari 2011 @ 21:14:
[...]


en dit is van levensbelang geweest voor dit topic? 8)7 :X
Totaal niet maar ik had gister al twee vragen en die zijn ook verholpen en daarbij nog iemand geholpen met zijn problemen en toen werd ik erop gewezen dat iemand met een illegale versie helpen niet mag...

dus vandaar mijn schreeuw om aandacht voor het feit dat ik de retail heb ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joopieboy
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 29-12-2020

Joopieboy

No smoke, no poke

Vos schreef op maandag 14 februari 2011 @ 21:21:
[...]

Euh rij er eens heen? Zijn opdrachten...
Och verrek, heb er net 1 gedaan. Verdienen best goed. Moet je mensen wegbrengen of die dingen. Damn dacht dat ik daar vanaf was. En zo te zien ook maar een beperkte tijd beschikbaar, jammer!

Het leven is te kort om geduld te hebben!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rCk
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 28-08 13:48

rCk

juaNto schreef op maandag 14 februari 2011 @ 21:21:
[...]


Totaal niet maar ik had gister al twee vragen en die zijn ook verholpen en daarbij nog iemand geholpen met zijn problemen en toen werd ik erop gewezen dat iemand met een illegale versie helpen niet mag...

dus vandaar mijn schreeuw om aandacht voor het feit dat ik de retail heb ;)
Haha yay O+

Ontopic:
Net even A1 License afgemaakt, kreeg meteen bij de laatste opdracht (circuitrijden) het beeld van vroeger weer voor me... TDU1 het circuit, toentertijd veel tijd gespendeerd om er goeie driftrondjes te maken met o.a. de Dodge Viper op de pc..
Nu met een Pagani! :).

Zag hier overigens nog wat namen voorbijkomen van eerst, die toen ook hier waren en toen ook op de TDU club waren (apart forum enzo), namen zoals naaitsab, jeroentjehh88 etc etc..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pimmuz
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 11:22
@ rCk

Was daar toen niet een apart forum voor opgezet die club? er staat me wel iets van bij ik zat iig bij een tdu1 clubje en ik dacht dat die van got kwam...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bartus1989
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 03-09 17:03
Eduardboon schreef op maandag 14 februari 2011 @ 21:00:
[...]


Op Very High pakt hij soms wel een goede draw distance (vooral te zien aan schaduwen) en soms niet, dan staat hij praktisch op medium :). Heb er zelf al gedoe mee gehad, maar weet nu hoe het komt. Probeer dus eens Environment op medium te zetten is mijn tip.
Ik draai al alles op LOW.

Ik heb maar geaccepteerd dat mijn laptop het niet trekt. Was toch al van plan deze zomer voor wat nieuws aan te schaffen..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NoFearCreations
  • Registratie: Augustus 2009
  • Laatst online: 14:20

NoFearCreations

3DPrint the world!

Weet iemand bij welke dealer je de Gumpert Apollo kan kopen?
Ben bij beide europese dealer geweest op hawaii, maar daar stond hij niet.

---RAWE CEEK!!!---


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rCk
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 28-08 13:48

rCk

juaNto schreef op maandag 14 februari 2011 @ 21:29:
@ rCk

Was daar toen niet een apart forum voor opgezet die club? er staat me wel iets van bij ik zat iig bij een tdu1 clubje en ik dacht dat die van got kwam...
Dat klopt helemaal! Deden we bepaalde tours op etc etc etc.


(Sinds net Racing School Master, alle licenses gehaald)
NoFearCreations schreef op maandag 14 februari 2011 @ 21:47:
Weet iemand bij welke dealer je de Gumpert Apollo kan kopen?
Ben bij beide europese dealer geweest op hawaii, maar daar stond hij niet.

Bij de Britse stond hij, bij de Ascari's etc etc. Moment zoek het even op waar die zit.


Excuus, dat antwoord moet ik je verschuldigd houden, die heb ik nog niet.

Waar je hem wel kan vinden is:
http://maps.google.com/ma...pn=0.650434,1.352692&z=10.
Daar staat hij bij :) (1 vd britse auto dealers moet je dan hebben als i kme niet vergis.)

[ Voor 50% gewijzigd door rCk op 14-02-2011 21:53 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Eduardboon
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 04-06 19:19
bartus1989 schreef op maandag 14 februari 2011 @ 21:32:
[...]


Ik draai al alles op LOW.

Ik heb maar geaccepteerd dat mijn laptop het niet trekt. Was toch al van plan deze zomer voor wat nieuws aan te schaffen..
Hmm ja, mijn laptop doet ook LOW nog niet goed, maarja een 9400M doet niet veel :). Gelukkig doet de pc het wel aardig.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bron
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 31-07 15:13
NoFearCreations schreef op maandag 14 februari 2011 @ 21:47:
Weet iemand bij welke dealer je de Gumpert Apollo kan kopen?
Ben bij beide europese dealer geweest op hawaii, maar daar stond hij niet.
Gumpert is een Club car, dus niet te koop per persoon.

Kan een mod even de eerste post aanpassen?
De Aston Martin One-77 en de Mclaren MP4-12c zijn geen club cars.

Heb flink wat online challenges gewonnen, meer dan een miljoen $ vandaag alleen al.
Maar ben de helft kwijt, er is een challenge gemaakt met een 100.000,- buy in een "blijf zo hard mogelijk rijden challenge"
Nu zou ik dit kunnen winnen, maar na 6x proberen ben ik er toch op de harde manier achter gekomen dat de Veyron de betere is op dit gebied, ikzelf gebruik de CCXR.
Er zitten 2 hobbels in de weg waar je of heel veel geluk moet bij hebben dat je precies op de weg blijft, of je moet een Veyron halen omdat die qua gewicht de hobbels makkelijker neemt.
Nu even kijken of ik op tijd mijn discovery level hoog genoeg kan halen zodat ik mijn auto naar lvl 4 kan tunen en in de laatste paar minuten het record verslaan.

De pot staat momenteel op 5.700.000,-

[ Voor 62% gewijzigd door Bron op 14-02-2011 22:05 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NoFearCreations
  • Registratie: Augustus 2009
  • Laatst online: 14:20

NoFearCreations

3DPrint the world!

Alle auto's in het spel kan je volgens mij gewoon kopen.
Vreemd dat de Gumperts bij de britse dealer staat, tis een duitse auto.

---RAWE CEEK!!!---


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Het viel me trouwens op dat de force feedback tijdens off road veel overtuigende was! Op zich logisch, maar het leek daarna op het asfalt alsof de ff uit stond...!

Ik heb ook het geluid van Voice over IP uitgezet... Werd gestoord van een of andere oosterling die met een vrouw zat te kletsen...? 8)7

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bron
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 31-07 15:13
NoFearCreations schreef op maandag 14 februari 2011 @ 22:05:
Alle auto's in het spel kan je volgens mij gewoon kopen.
Vreemd dat de Gumperts bij de britse dealer staat, tis een duitse auto.
Nope Gumpert is zeker een club car.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rCk
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 28-08 13:48

rCk

Bron schreef op maandag 14 februari 2011 @ 22:17:
[...]


Nope Gumpert is zeker een club car.
Dan was ik abuis en dacht hem te zien staan bij een dealert in Ibiza. 8)7

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • V3g3ta
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 10-09 18:30

V3g3ta

Fueled by Games!

Onweer en regen is ook erg leuk! _/-\o_

PS5 DE, PS4 Pro, PS3 SS, PS VIta Slim PSN: BSGathena


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • v8power67
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 09:28

v8power67

Psn: Mausosaurus

regent het ook wel eens gewoon tijdens free roam ??
heb nu al vele uren erin zitten op zowel hawaii als ibiza. maar heb nog geen enkele regen druppel of ook maar wolkje gezien. zou wel een groot gemis zijn als het beperkt is tot de licenses en eventueele races.

Tax the rich, feed the poor 'Til there are no rich no more!!!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • V3g3ta
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 10-09 18:30

V3g3ta

Fueled by Games!

Ik heb het ook al tijdens freeroam gehad. :)

PS5 DE, PS4 Pro, PS3 SS, PS VIta Slim PSN: BSGathena


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Eduardboon
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 04-06 19:19
v8power67 schreef op maandag 14 februari 2011 @ 22:45:
regent het ook wel eens gewoon tijdens free roam ??
heb nu al vele uren erin zitten op zowel hawaii als ibiza. maar heb nog geen enkele regen druppel of ook maar wolkje gezien. zou wel een groot gemis zijn als het beperkt is tot de licenses en eventueele races.
Als je online speelt wel :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bron
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 31-07 15:13
rCk schreef op maandag 14 februari 2011 @ 22:18:
[...]


Dan was ik abuis en dacht hem te zien staan bij een dealert in Ibiza. 8)7
Misschien dat je die andere Ascari ervoor aanzag? Linksvoorin weet even het type niet meer.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • v8power67
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 09:28

v8power67

Psn: Mausosaurus

meh zit nog met de gedownloade versie.
wacht nog af totdat de game op xbox beter is. en dat er patch is geweest zodat mn fanatec wheel eindelijk normaal werkt.
en 60 euro voor deze game is het mij ook totaal niet waard.

Tax the rich, feed the poor 'Til there are no rich no more!!!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GAIAjohan
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 08:01
Volgens mij kun je met die Q7 beter schakelen @ 3000-3500rpm.. Aangezien daar ergens de max vermogen zit, en het ding een idioot koppel heeft vanaf iets van 1500rpm..

PSN: Gaiajohan || XBOX Live Gaiajohan || 5720Wp@ oost-west


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pannekoek141
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 22-09-2023
Hallo iedereen
Ik heb de eerste challenge gedaan op de pc offline
met die blonde vrouw
maar ik weet niet hoe ik nu verder moet
pleaaaase help mee :)

Suh dude


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Eduardboon
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 04-06 19:19
Op de PC versie heb ik een GoT club gemaakt: GoT Racers. Ik zag nog niets van tweakers in de lijst staan, vandaar

Edit: De club is er toch niet, server vlog weer offline

[ Voor 20% gewijzigd door Eduardboon op 14-02-2011 23:51 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pimmuz
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 11:22
Mmm mensen al een crash gehad en daarna corrupt data?

Had nog niks behaald alleen dat eerste rijbewijs ging even crossen met een ml in de bossen kreeg artifacts hij crashed bsod iets van nv4display.dll :P

en toen starte ik hem op kon tdu2 me savegame niet laden of ik overnieuw wou beginnen kijk nu maakt me dat niet uit maar dit moet niet 3x per week gaan gebeuren...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Eduardboon
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 04-06 19:19
juaNto schreef op maandag 14 februari 2011 @ 23:52:
Mmm mensen al een crash gehad en daarna corrupt data?

Had nog niks behaald alleen dat eerste rijbewijs ging even crossen met een ml in de bossen kreeg artifacts hij crashed bsod iets van nv4display.dll :P

en toen starte ik hem op kon tdu2 me savegame niet laden of ik overnieuw wou beginnen kijk nu maakt me dat niet uit maar dit moet niet 3x per week gaan gebeuren...
Ook last van idd, behalve corrupt save. maarja, dat komt omdat mijn graka 120 graden word :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • naaitsab
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 15:12
Eduardboon schreef op maandag 14 februari 2011 @ 23:54:
Ook last van idd, behalve corrupt save. maarja, dat komt omdat mijn graka 120 graden word :)
Doet eens snel je pc schoonmaken en de airflow verbeteren :P
TJ-max van een graka is ongeveer 100 graden :9

if (!coffee) {
Work = false; }


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bron
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 31-07 15:13
Even een update op de challenge waar ik eerder over praatte.
Was wat F1 wezen doen om te oefenen voor de league game en dacht toen ik terug ging naar tdu.. Nog 1 laatste keer dan!
En je raad het al, een geweldige run en ik heb hem gewonnen, zie de pic voor het bedrag.

Afbeeldingslocatie: http://img577.imageshack.us/img577/8320/013dtb.th.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darkasantion
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 09-09 09:15

Darkasantion

Just keep swimming!

GZ!

Zojuist maar even idioot gedaan en Bugatti Veyron 16.4 gekocht. Is wel grappig, veel te duur maar wel leuk om voor de lol te hebben. Nu doorsparen voor de CCXR en dan eens kijken welke fijner rijdt :P Moet nu enkel nog even A3/A2 challenges afmaken omdat ik A1 al klaar heb, maar verder geen nieuwe dingen krijg :P

Join het DPC Whatpulse team Intel/ATI.AMD Powered PC!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bron
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 31-07 15:13
De Veyron is de betere wagen voor bochten, maar ik hou ervan om met de CCXR te vechten, flink wat tegensturen op sommige banen.

Zojuist maar even 5 miljoen uitgegeven aan dat jacht, heb ik dat ook weer gehad!

[ Voor 24% gewijzigd door Bron op 15-02-2011 02:27 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • das_phantom
  • Registratie: December 2008
  • Laatst online: 09-08-2023
Zijn er mensen die eerst met gamepad spelen en daarna met stuur + pedalen en dat een grote verbetering vinden?

Ik speel nu met gamepad. Ik heb nog een oud Saitek r440 setje en ben bang dat het nogal een gedoe wordt om niet ondersteunde sets werkende te krijgen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MEN-O
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 12-09 15:12
Ja, speelde eerst met X360 controller en nu ook met een ouder stuurtje + pedalen en dat werkt stukken beter !

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Kweenie of het hier al gepost is maar er is een workaround voor het corrupte savegame probleem door Atari aangegeven.

Op het moment dat je de vraag krijgt of je je corrupte savegame opnieuw wilt inladen of verwijderen moet je teruggaan naar je Xbox 360 dashboard. Daarna start je de game opnieuw en laadt de savegame (vaak) wel. Je kan ook proberen de game offline te starten door uit Xbox live te signen. Dit heeft mijn al 2x gered.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

pannekoek141 schreef op maandag 14 februari 2011 @ 23:47:
Hallo iedereen
Ik heb de eerste challenge gedaan op de pc offline
met die blonde vrouw
maar ik weet niet hoe ik nu verder moet
pleaaaase help mee :)
Eh, geen idee welke challenge je bedoelt, maar je kunt gewoon gaan cruisen en na een tijdje krijg je wel weer een volgende opdracht via de telefoon. Je kan ook in het pauze menu naar de tab met opdrachten etc. en daar zelf een opdracht 'activeren', volgens mij.

Wat ik wel lastig (of dom) vindt, is dat je soms diverse opdrachten door elkaar krijgt... Zo moest ik na het behalen van mijn offroad license een auto gaan kopen: de dealer stond op de kaart. Toen kreeg ik onderweg een andere opdracht, voor de Aphalt license, en per ongeluk activeerde ik die. Toen was meteen de dealer van de offroad auto van de kaart verdwenen omdat ik daar natuurlijk nog niet geweest was...! Ik vraag me ook vaak af of een bepaalde opdracht nou prioriteit heeft of niet...

Maar goed, toen ontdekte ik dat je, zoals ik in mijn reply al zei, diverse opdrachten zelf actief kunt maken. Op zich handig, maar toch had het me logischer geleken dat je geen opdrachten meer binnenkrijgt als je er eentje al hebt aangenomen. Aan de andere kant... is het misschien wel realistischer/verrassender dat alles door elkaar loopt... zo gaat het in het echte leven natuurlijk ook... ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • lockie1978
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 22-05-2024
Het kan aan mij liggen, maar ben bezig met hawaii area 1 cup, (heb dus de a4 en a5 races gehad) maar heb nog nooit regen gehad :S zelf geen nat wegdek. 1 x wel maar das was tijdens de b4 race, en daar regent het altijd bij die specifieke race:P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • T7D_Sneezy
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 12-09 20:36
Heb gisteren ook maar TDU2 gekocht nadat ik enkele jaren geleden mezelf vele uren vermaakt heb met het eerste deel (x360)
Grafisch ziet het er wel wat beter uit, maar het is natuurlijk geen GT5, ik vergelijk het meer met GTA, en wat dat betreft scoort TDU2 aardig.
Het rijden zelf vind ik nogal raar, je kan vanuit niet ineens vol overstuur/onderstuur etc. krijgen, lastig en totaal onrealistisch. In Forza 3 rijd ik zonder enige hulpmiddelen en systemen en dat gaat prima, maar in TDU2 heb ik af en toe moeite de auto op de weg te houden.
Ik moet nog even wat meer spelen voordat ik mijn eindoordeel kan maken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • w4rguy
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 20-05 12:23

w4rguy

Team Manager NAB Racing

Gisteren avond eindelijk met een maatje van mij samen kunnen rijden. Hij heeft iets meer tijd als mij dus heeft de single player eigenlijk helemaal uit gereden en moet nog centen verdienen met wrecks vinden en multiplayer. Hij ging met een buggy en ik met de VW Touareg, lekker off-road crossen. Wat ik dus erg leuk vind, die vrijheid in de off-road! We gingen ook proberen steeds bergjes op te rijden, en als je dan boven wist te komen, zo snel mogelijk naar beneden en bomen/stenen ontwijken.

We hebben ons dus wel even kostelijk vermaakt :D. vanavond wel maar even wat races winnen, ben nog niet erg ver ivm tijd gebrek :P

All-Round nerd | iRacing Profiel


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darkasantion
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 09-09 09:15

Darkasantion

Just keep swimming!

Gisteren mooi off-road stukje gevonden op Hawaii, reed er wel met de Bugatti(stomme navigatie stuurde mij erlangs en ik had zo iets van waarom niet?) en vanavond eens proberen met de Q7 of de buggy.

Join het DPC Whatpulse team Intel/ATI.AMD Powered PC!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • KlaasjeNL
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 11-09 11:20
Iemand die enig idee heeft waar het Breaking News-bericht op slaat? Ik speelde PS3 versie en kreeg vanmorgen in een blauwe balk de melding 'Breaking News', maar zonder verdere toelichting...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Is het vakantie of zo? Hebben jullie zulke relaxte uren op school? Want ik vraag me echt af hoe sommigen van jullie al 5 miljoen bij elkaar weten te harken. Ik heb het afgelopen weekend wel lekker gereden en ik zit nu op 1,3 miljoen met 3 huizen en 8 auto's in mijn garage. Op Ibiza heb ik ondertussen alle championships gedaan en 99% van de roads discoverd (grr). Zit nu in Hawaii, maar gezien ik fulltime werk heb ik alleen de weekenden om lekker door te gassen :).

But seriously, is er een truuk om heel snel een bak met geld te verzamelen? Of doen jullie dat allemaal via het Casino (die DLC heb ik niet).

BTW enorm kut toen ik gisterenavond nog even een uurtje rondreed kwam ik erachter dat TDU 2 al mijn vrienden weerd uit de vriendenlijst heeft geflikkerd... GRRR!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 3dfx
  • Registratie: Maart 2001
  • Niet online
Verwijderd schreef op dinsdag 15 februari 2011 @ 10:00:
But seriously, is er een truuk om heel snel een bak met geld te verzamelen?
TDU2 heb ik (nog) niet, maar in TDU1 kon je gewoon een paar keer achter elkaar een korte/simpele race doen om zo snel cash te vergaren.
Niet de meest spannende manier, maar ach.

Ook budget-auto's te koop zetten voor belachelijk hoge prijs werkte wel goed; na een paar dagen werd 'ie automatisch "door het systeem" opgekocht, en Tjakka! Uh, ik bedoel Kassa! ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Baldertt
  • Registratie: Mei 2009
  • Laatst online: 21-11-2023
T7D_Sneezy schreef op dinsdag 15 februari 2011 @ 09:03:
Het rijden zelf vind ik nogal raar, je kan vanuit niet ineens vol overstuur/onderstuur etc. krijgen, lastig en totaal onrealistisch. In Forza 3 rijd ik zonder enige hulpmiddelen en systemen en dat gaat prima, maar in TDU2 heb ik af en toe moeite de auto op de weg te houden.
Ik moet nog even wat meer spelen voordat ik mijn eindoordeel kan maken.
Same here. En meestal gebeurt dat in de laatste of een-na-laatste bocht van een race. Zelfs met de VW Touran, die over het algemeen vrij stabiel op de weg ligt :(
Ik heb het (ook) pas een paar uurtjes gespeeld, misschien wordt het beter.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

KlaasjeNL schreef op dinsdag 15 februari 2011 @ 09:53:
Iemand die enig idee heeft waar het Breaking News-bericht op slaat? Ik speelde PS3 versie en kreeg vanmorgen in een blauwe balk de melding 'Breaking News', maar zonder verdere toelichting...
In je huis staat o.a. een tv waarop je diverse dingen kunt bekijken, zoals... breaking news! ;) Grappige is trouwens wel, vind ik dan, dat Eden/Atari dat tv-kanaal ook gebruikt voor info over het spel zelf! Zo had ik twee breaking news berichten over servers die niet goed werkten. Wat op zich weer minder was, maar goed... ;) Je kan de berichten daar ook verwijderen, wat ook wel weer handig is.

Op de tv kan je ook het komende weer zien: handig als je een belangrijke race voor de boeg hebt en die liever niet in de regen wilt doen: dan kan je dat een beetje inplannen. Alhoewel ik tot nu toe alle races makkelijk win... Gisteren wel wat geks, trouwens: in een van de eerste races ging een auto er als een haas vandoor! Ik kon 'm echt niet bijhouden! Ik dacht 'Dit haal ik nooit met deze auto'. Tot aan de eerste bocht... toen ging de auto vol op de rem en daarna reed 'ie weer zoals ik gewend was: als een bejaarde in zo'n scootmobiel...

[ Voor 32% gewijzigd door Verwijderd op 15-02-2011 10:30 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NoFearCreations
  • Registratie: Augustus 2009
  • Laatst online: 14:20

NoFearCreations

3DPrint the world!

Bron schreef op maandag 14 februari 2011 @ 22:17:
[...]


Nope Gumpert is zeker een club car.
Dus die is in Offline mode niet te krijgen?
Want zag dat de Maclaren MP4 en de Aston Martin One-77 ook club cars zijn, en die kan ik wel vinden bij de dealer?

---RAWE CEEK!!!---


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • green-tea
  • Registratie: Oktober 2007
  • Laatst online: 27-06-2024
Voor de PC Spelers!! Sta je er niet bij stuur even DM?


GOTTDU2Skype
xidesigngreentea18greentea18
GAIAjohanGaiajohan
Robbin90Gumba90
EduardboonEduardboon
RedRorkRedRork
CliniClini1Clini1981
OzBozOzBoz?
D0m1nat0r11D0m1nat0r1
Roger1991Roger1991
Beertje87Beertje87
Kw4kjeKw4kje
naaitsabnaaitsab

[ Voor 68% gewijzigd door green-tea op 15-02-2011 11:26 ]

AlphaSim.eu | Sim Racing Accessories


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • naaitsab
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 15:12
Friends toevoegen werkt nog niet bij release versie, we moeten toch wachten op de patch eer dat een beetje goed werkt, eden is er al mee bezig. M'n ingame nick voor de pc is dezelfde als op GoT dus deze mag ook in het lijsje.

if (!coffee) {
Work = false; }


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MEN-O
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 12-09 15:12
Mensen, als de servers offline zijn kan ik ook mijn game niet activeren ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darkasantion
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 09-09 09:15

Darkasantion

Just keep swimming!

Verwijderd schreef op dinsdag 15 februari 2011 @ 10:00:
...

But seriously, is er een truuk om heel snel een bak met geld te verzamelen? Of doen jullie dat allemaal via het Casino (die DLC heb ik niet).

...
Zoveel tijd besteed ik er niet aan, enkel ben ik gewoon snel met opschalen qua classes :P (Flikte ik ook al in TDU 1) . Begonnen in A7 en ook C4/B4 gedaan, erna A6 afgerond samen met de Ibiza cup, waarna ik dankzij dat Miljoen de Mclaren kon kopen waardoor ik in het A1 kampioenschap kon cashen(0.9M per toernooi)

Join het DPC Whatpulse team Intel/ATI.AMD Powered PC!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pimmuz
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 11:22
XIDESIGN schreef op dinsdag 15 februari 2011 @ 10:57:
Voor de PC Spelers!! Sta je er niet bij stuur even DM?


GOTTDU2Skype
xidesigngreentea18greentea18
GAIAjohanGaiajohan
Robbin90Gumba90
EduardboonEduardboon
RedRorkRedRork
CliniClini1Clini1981
OzBozOzBoz?
D0m1nat0r11D0m1nat0r1
Roger1991Roger1991
Beertje87Beertje87
Kw4kjeKw4kje
naaitsabnaaitsab
Stomme vraag maar eh ik neem aan dat een dm een direct message is maar hoe :p
anyway got: juaNto tdu2: pimmuz

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

XIDESIGN schreef op dinsdag 15 februari 2011 @ 10:57:
Voor de PC Spelers!! Sta je er niet bij stuur even DM?


GOTTDU2Skype
xidesigngreentea18greentea18
GAIAjohanGaiajohan
Robbin90Gumba90
EduardboonEduardboon
RedRorkRedRork
CliniClini1Clini1981
OzBozOzBoz?
D0m1nat0r11D0m1nat0r1
Roger1991Roger1991
Beertje87Beertje87
Kw4kjeKw4kje
naaitsabnaaitsab
Ozboz zijn nickname in TDU 2 is trouwens gewoon Oz (OzBoz kan ie niet vinden 8)).

Mijn skypenaam is redrork en mag er ook bij.

Overigens was ik net ff via gmail chat met een vriend aan het lullen (geen gamer) en over TDU 2 zei ik tegem hem:

"Cruisen op Ibiza in je Subaru Impreza met een lounge muziekje op de achtergrond, het vertrouwde geluid van een grommende motor terwijl je door de open ramen naar buiten kijkt en het landschap aan je voor bij ziet gaan. Machtig mooi man!"

Zegt ie terug:

"Je hebt het over een game man!"

Gelukkig heb ik mijn medetweakers nog die wel mijn mening delen :+

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Donnie
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 21-05 07:57

Donnie

AKA DonCorleone

Vrouwen snappen het ook niet idd, "je hebt 2 auto's voor de deur staan en jij rijd achter je computer en dat vindt je leuk?" haha, ze zullen het nooit snappen ook ben ik bang!

Camera: Canon EOS 7D + Canon EF 24-70mm F/2.8 L, Canon 100mm Macro L, Canon EF 70-200mm L F/4 iS, Canon 50mm F1.8, Canon EF-S 10-22mm, Canon 580ex II, Canon 430ex II, strobist meuk


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NomadTitan
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 13-09 07:15
Mijne mag er ook bij! Het is Yori1989 !

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Overigens voor de mensen die geinteresseerd zijn in de tracklist van beide radiostations. Hier kun je ze allebei terugvinden (bij show information op YouTube)

YouTube: Test Drive Unlimited 2 HaribaRadio Tracklist (Hariba Radio track list)

YouTube: Test Drive Unlimited 2 RoadRock Tracklist (RoadRock Radio track list)

Een van mijn favorieten is overigens:
YouTube: Test Drive Unlimited 2 Soundtrack (Hariba station) - Boeoes Kaelstigen - Radius

En niet gerelateerd aan de tracklist maar uit mijn eigen database is dit een zeer relaxt nummer om mee te cruisen:
http://www.youtube.com/watch?v=YDAXl05rJNQ

En deze als afsluiter:
YouTube: Cinnamon Chasers - Luv Deluxe (Music Video)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • F0kke
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 02-07 10:00
Gooi mij ook maar in de lijst: Vokheid.

Nog even uitzoeken of ik de GoT club al kan joinen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • OzBoz
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 16-06 17:07

OzBoz

.:.H.:.I.:.P.:.

Dat friends toevoegen op TDU2 werkt echt niet, at least, ik heb er een paar geaccepteerd maar zie ze nergens. Laatst wel even en gisteren was het lijstje weer leeg. Red Rork, bedankt trouwens, weet ik ook mijn nick ;) ik had er net nog ff een DM over gestuurd.
Verwijderd schreef op dinsdag 15 februari 2011 @ 10:00:
But seriously, is er een truuk om heel snel een bak met geld te verzamelen? Of doen jullie dat allemaal via het Casino (die DLC heb ik niet).
Nou ik heb pas een leuk avondje zitten pokeren, ging best redelijk begon met bescheiden 1500 ofzo en dat werd 30000. Maar het waardeloze is nog dat al dat geld verdampt is op een rare manier, als ik nu naar het casino ga heb ik ineens het bedrag van 0.

Als dat soort bugs er nou uit zouden zijn... zou prettig zijn.

My Fizion | My 3D prints | LinkedIn


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bron
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 31-07 15:13
NoFearCreations schreef op dinsdag 15 februari 2011 @ 10:50:
[...]


Dus die is in Offline mode niet te krijgen?
Want zag dat de Maclaren MP4 en de Aston Martin One-77 ook club cars zijn, en die kan ik wel vinden bij de dealer?
De liist in de OP was overgenomen van de wikipedia pagina, die dus foute info had staan.
De MP4 en de One-77 zijn gewoon te koop, de Gumpert niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darkasantion
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 09-09 09:15

Darkasantion

Just keep swimming!

Bron schreef op dinsdag 15 februari 2011 @ 12:26:
[...]


De liist in de OP was overgenomen van de wikipedia pagina, die dus foute info had staan.
De MP4 en de One-77 zijn gewoon te koop, de Gumpert niet.
Wat zijn dan de stats van de Gumpert :P?

Join het DPC Whatpulse team Intel/ATI.AMD Powered PC!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Paniohitus
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 11-09 19:52

Paniohitus

Paniohitus

Ik twijfel nog of ik deze game aanschaf. Nu een paar uurtjes gespeeld en ben benieuwd naar het replay gehalte. Mensen ervaring met TDU1 en hoe lang dit leuk bleef op multiplayer...

[ Voor 5% gewijzigd door Paniohitus op 15-02-2011 12:54 ]

BF1: Don-Panio


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Donnie
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 21-05 07:57

Donnie

AKA DonCorleone

TDU1 blijft zo lang leuk dat het nu nog massaal wordt gespeeld. Echter is het meer de vraag of jij het persoonlijk zelf leuk blijft vinden, je hebt mensen die een game 1 week spelen en het dan al hebben gezien, persoonlijk kan ik me uren/dagen/maanden vermaken met dit soort games. Heerlijke cruisen met vrienden etc, het gaat niet zozeer om het racen dus maar om de fun online met vrienden etc. Hoe dat voor jou is kunnen wij natuurlijk niet bepalen Preddie.

Camera: Canon EOS 7D + Canon EF 24-70mm F/2.8 L, Canon 100mm Macro L, Canon EF 70-200mm L F/4 iS, Canon 50mm F1.8, Canon EF-S 10-22mm, Canon 580ex II, Canon 430ex II, strobist meuk


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • lockie1978
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 22-05-2024
Ben nu bezig met die hawaii cup area 1, voor 2.500.000 :) ik moet wel zeggen dat de 1 na laatste B3 timetrial wel pittig is! een paar keer geprobeerd met audi q7 v12 met level 3 tuner, maar kom nog wel een paar sec te kort :(
Pagina: 1 ... 14 ... 17 Laatste

Dit topic is gesloten.