Alvast veel nuttige informatie in deze draad

Het bedrijf heeft weer gebeld en heeft zelf een voorstel gedaan voor een royalty fee. Het voorstel op zich is goed maar de geprojecteerde inkomsten zijn zo hoog dat ik het nogal verdacht vind.
Het gaat om een technologiebedrijf uit Silicon Valley dat een specifiek computeronderdeel verkoopt. Dit zijn high-end producten die ik nog nergens in een (online) winkel ben tegengekomen (wel veel press releases).
Ik heb nu mijn twijfels over dit bedrijf. Ze willen eerst een testversie van de software voor ze een business proposal opsturen en ondertekenen. Daar ga ik natuurlijk niet mee akkoord. Ik wil eerst duidelijke prijsafspraken voor we hier tijd aan gaan besteden.
Maar ik wil dit wel op een manier doen zodat het niet lijkt alsof ik hun niet vertrouw.
Ik dacht dan het volgende in het contract te laten zetten:
- prijs per licentie
- betalingstermijn (ze zeiden dat ze gingen betalen vanaf het product met de software verkocht werd maar dat is nogal vaag)
en van deze zaken twijfel ik of ik het erbij zou laten zetten:
- eventueel opstartbedrag
- verwacht aantal licenties per maand
- specifieke producten waar de software bij wordt geleverd
- evt. updates
Zijn er nog andere dingen die ik best kan vermelden?
Ze hebben ook gezegd dat het heel dringend was. Ze verwachten een testversie binnen een week.