Facebook

Pagina: 1
Acties:
  • 331 views

  • bolluserectus
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 25-04-2025
Hela hola,

Ik poste net 1 van jullie nieuwsberichten op mijn feestbroek, en dan probeert die geweldige website een thumbnail te trekken van de bronpagina.
Helaas kon facebook alleen de icoontjes van de drie reclameblokjes rechts-halverwege vinden en geen van tweakers zelf..

Misschien iets voor u designteam om aan te doen..

Actions speak louder than words


  • ACM
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

ACM

Software Architect

Werkt hier

Aangezien Google wel gewoon goede screendumps van de tweakers.net-pagina's kan maken en het gros van de browsers het uiteraard goed doet, vraag ik me af of het niet gewoon aan Facebook's omgeving ligt?

Heb je wellicht wat voorbeelden? Vziw heeft geen van mijn dev-collega's een facebook-account en ik zit er ook niet zo op te wachten om speciaal hiervoor een account aan te maken ;)

  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Nu online

crisp

Devver

Pixelated

Ik neem aan dat het een soort van 'logo-finder' is. Maar ik denk niet dat het voor ons erg zinvol is om (brakke) features van andere sites te gaan supporten.

Intentionally left blank


  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Nu online

crisp

Devver

Pixelated

wontfix dus

Intentionally left blank


Dit topic is gesloten.