HDMI poort Sony VPCF11S1E kan overdracht niet aan?

Pagina: 1
Acties:

  • densoN
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 03-09 13:34
Beste tweakers,

Wanneer ik de HDMI poort gebruik om het beeld en geluid van de laptop naar de TV te streamen krijg ik last van framedrops, ook wanneer ik met de resolutie speel of andere 'video-modus' selecteer, kom ik niet van het probleem af. In het begin dacht ik dat het werd veroorzaakt doordat ik blu-ray images afspeelde via een virtuele drive, maar wanneer ik een normale DVD in VOB formaat afspeel blijft het probleem bestaan. Dit is ook enkel aanwezig wanneer er gebruik wordt gemaakt van een externe monitor.

Heb ook meerdere videoplayers (powerdvd, VLC, MPC, WMP) geprobeerd zonder succes.

Mijn collega heeft overigens dezelfde laptop en ervaart exact dezelfde problemen. Google en de Sony site leverde voor mij helaas niet op. Ervaart iemand anders hier ook problemen mee?

  • QErikNL
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 30-11 11:07
Hoe lang is je HDMI kabel? Ik heb hel laatst gedaan met een 1,5 meter kabel en dat werkte prima,\. O ja, er is een speciaal Sony Vaio F11 topic, dus dit topic word gesloten. Voor verdere vragen kan je daar terecht.

  • densoN
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 03-09 13:34
Bedankt voor je oplettendheid Erik, ik zal de vraag daar even plaatsen.