hallo weet iemand een gratis programma om ook een eigen naam achter @ te maken zoals sjoerd@sjoerd.nl
alvast bedankt
mvg
sjoerd
alvast bedankt
mvg
sjoerd
Denk om uw spatiegebruik. Dit scheelt Tweakers.net kostbare databaseruimte! | Groninger en geïnteresseerd in Domotica? Kom naar DomoticaGrunn
[ Voor 21% gewijzigd door Equator op 24-04-2010 16:52 ]
[ Voor 10% gewijzigd door Grvy op 24-04-2010 11:31 ]
Dit is een account.
"Een serveradmin, voluit een serveradministrator, is dan weer een slavenbeheerder oftewel een slavendrijver" - Rataplan
Held!Kees schreef op zaterdag 24 april 2010 @ 11:31:
Zoiets heet inderdaad een domein, en die moet je registreren. Helaas zijn domeinen net als vrouwen; degene die jij wilt is al bezet, maar dat let je niet om er een uit het buitenland te halen.
Dit is een account.
[ Voor 9% gewijzigd door Herko_ter_Horst op 24-04-2010 11:37 ]
"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic."
Denk om uw spatiegebruik. Dit scheelt Tweakers.net kostbare databaseruimte! | Groninger en geïnteresseerd in Domotica? Kom naar DomoticaGrunn
Nee hoor, je kan zelf vaak wel mailen met elke gewenste domein, zoals bill.gates@microsoft.com, zolang de mailservers het slikken, maar jij kan uiteraard de mail op dat adres niet ontvangen. Bovendien zal de mail sneller als spam gemarkeerd worden als je dat doet.n0m0r3675 schreef op zaterdag 24 april 2010 @ 11:26:
Standaard zit er in windows een zeer geavanceerd programma om dingen achter de @ te zetten. zodat jer er zelf een kan maken.
notepad ? ;-)
☎ Telecommunicatie van vroeger
🚅Alles over spoor en treintjes
Dit topic is gesloten.
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq