Toon posts:

Laptop doet vreemd probleem onbekend

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een probleem met mijn laptop. Mijn laptop blijft sinds donderdag hangen tijdens het opstarten. Zodra de Windows loading schermpje tevoorschijn komt blijft het balkje alleen maar laden. Het opstarten in veilige modus werkt ook niet.

Vandaag heb ik dan ook de servicelijn van Dell gebeld en hun het probleem voorgelegd, een persoon werkzaam voor Dell adviseerde mij om een diagnostic-test uit te voeren maar daar kwam niks uit. Het leek mij dan ook beter om Windows opnieuw te installeren. Helaas blijkt het probleem er nog steeds te zijn.

Als ik mijn laptop via start afsluit lijkt het na het sluiten van windows vast te hangen net wanneer het beeld op zwart gaat. Mijn laptop blijft aanstaan terwijl er geen beeld meer is. Om het systeem toch te kunnen afsluiten blijkt er niets anders op te zitten dan het afsluitknop van mijn laptop 5 seconden in te houden.

Wil ik nu de laptop starten dan blijft het in de windows laadscherm hangen. Ik ben er net achter gekomen dat na 10 minuten dit proces af te wachten windows toch wordt opgestart. Het lijkt mij dan ook een hardware probleem te zijn die niet uit de test naar voren is gekomen.

Wat kan dit zijn mensen? Een moederbord dat zit te falen of een harde schijf dat het bijna aan het begeven is. Wel moet ik erbij vermelden dat ik eigenlijk vrij weinig van laptops/pc's afweet. Iemand met een idee wat dit zou kunnen zijn?

  • gambieter
  • Registratie: Oktober 2006
  • Niet online

gambieter

Just me & my cat

Met een dergelijke vage beschrijving is niet veel te doen; je zegt niet eens welk type laptop, welke Windows versie, etc. Wat gebeurt er als je van een Knoppix of BartPE live CD opstart?

I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.


  • DonPr0n
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 05-01 15:56
Probeer eens een linuxversie of een oudere/nieuwe versie van windows?
En heb je nog garantie? Indien ja, zou ik die kant wel eens uitkijken.

  • Freee!!
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 23:10

Freee!!

Trotse papa van Toon en Len!

The Usual Suspects:
Windows XP SP3 :?
McAfee Antivirus :?

The problem with common sense is that sense never ain't common - From the notebooks of Lazarus Long

GoT voor Behoud der Nederlandschen Taal [GvBdNT


Verwijderd

Topicstarter
Dell Inspirion 1720 met Windows Vista. Kort samengevat: laptop blijkt vast te hangen tijdens het opstarten in het Windows laadscherm (maar na 10 minuten wachten werkt het wel), ook het afsluiten van Windows zorgt voor problemen (de laptop blijkt niet normaal meer uit te kunnen gaan). Windows is opnieuw geinstalleerd. Helaas blijkt dit niet te werken.

[ Voor 80% gewijzigd door Verwijderd op 23-04-2010 23:34 ]