| We all need people who will give us feedback. That's how we improve. - Bill Gates |
- Kijken wat binnen de specs en budget valt.
Werkte topicreport even niet ofzo?
[ Voor 38% gewijzigd door pven op 17-04-2010 19:46 ]
Mitsubishi externe temperatuur sensor (Home Assistant compatible): V&A - ClimaControl - Ook voor Panasonic & LG.
[ Voor 43% gewijzigd door PeaceFreak op 17-04-2010 19:47 ]
| We all need people who will give us feedback. That's how we improve. - Bill Gates |
- waar heb je zelf al naar gekeken
- wat beviel je / beviel je niet?
Uitblijven van dit soort dingen zorgt er doorgaans voor dat een topic zoals je dat hebt aangemaakt, geen lang leven beschoren blijft
ach...in een volgend leven lach je er om!
Je vraag is veel te breed. Als je nog tussen enkele toestellen twijfelt, dan kunnen we je helpen. Je hebt blijkbaar echter nog geen idee wat je nou precies wilt, op wat specs na. Kijk eens rond op de mobiele pricewatch, speel met de zoekopties en maak een keuze. Succes met het maken van je keuze!rikdegraaff schreef op zaterdag 17 april 2010 @ 19:43:
Hallo Allemaal,
Ik zit ff met een probleem.
Ik wil graag een andere telefoon, maar weet niet welke...
Ik zit te twijfelen tussen Touchscreen of geen Touchscreen.
Wat er sowieso op de telefoon moet zitten is:Nou ik hoop dat het hier goed geplaatst is, en dat jullie me kunnen helpen.
- Wi-Fi
- GPS-Ontvanger
- Camera met meer dan 2MP
- Een goed, en vooral, snel besturingssysteem
|| Marktplaats-meuk. Afdingen mag! ;-) || slotje.com for sale || Dank pven! ||
Dit topic is gesloten.
![]()