[printer] Samsug Laser SCX-4300 zoemend geluid

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mmedia
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 17-12-2021
Heb net een nieuwe Samsung Laser SCX-4300 gekocht. Als deze net iets afgedrukt heeft, geeft hij een irritant zoemend geluid (waarschijnlijk van ventilator). Geluid stoort echt. Na een aantal minuten (5 a 6 ofzo) stopt het wel. Ik vroeg me af of dit gewoon "hoort" of dat ik een apparaat heb met een manco.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MicGlou
  • Registratie: Augustus 2008
  • Laatst online: 10-09 18:42
Het is vrij normaal bij een laserprinter dat deze na een printopdracht eventjes door blijft blazen om te koelen aangezien een laserprinter met hitte werkt, maar 5 a 6 minuten is wel weer erg lang... ik vermoed dat het apparaat de warmte niet zo goed af kan voeren, heb je echt alle stukjes plastic etc verwijderd?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mmedia
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 17-12-2021
Kwam bij een andere tweaker hetzelfde probleem tegen. Het lijkt eerder de ventilator van de adapter te zijn. Het blazen waar je 't over hebt stopt inderdaad na 20 seconde ofzo, maar het zoemende geluid blijft dan (en lijkt zelf in de 6 minuten steeds iets harder te klinken).

[ Voor 12% gewijzigd door mmedia op 16-04-2010 10:43 ]