Ik heb recentelijk een probleem. Zodra ik mijn HTC touch HD Windows Mobile telefoon aan de pc hang met activesync voor het synchroniseren van mijn agenda, worden er automatisch lege afspraken gemaakt op de huidige dag. Zo'n 300 afspraken, leeg, van een half uur. Na het verstrijken van een half uur, zal het proces zich herhalen voor het nieuwe half uur (dus bv van 9:00 - 9:30 en dan van 9:30 - 10:00 enz). Activesync blijft ook continu lopen, kan het sync proces niet afronden en blijft voortdurend de agenda synchroniseren.
Wat heb ik al gedaan?
En toen?
Oh ja, wellicht waardevolle info: ik heb een nieuwe laptop. Op de oude laptop heb ik van Outlook een backup gemaakt en deze op de nieuwe laptop terug gezet. Alles werkt verder naar behoren.
Wat heb ik al gedaan?
- Activesync zo instellen dat de PC items Master zijn, telefoon slave.
- Profiel verwijderd, en weer opnieuw met Activesync verbonden.
- Alle lege afspraken eruit gegooid in Outlook Calendar en dan de telefoon pas weer aansluiten.
- Een SAP add-in gede-installeerd welke ik verdacht van het veroorzaken van de problemen (wdkcalex sync).
- Outlook opnieuw opgestart.
- Computer opnieuw opgestart.

En toen?
Oh ja, wellicht waardevolle info: ik heb een nieuwe laptop. Op de oude laptop heb ik van Outlook een backup gemaakt en deze op de nieuwe laptop terug gezet. Alles werkt verder naar behoren.
[ Voor 7% gewijzigd door mbvisiontt op 12-04-2010 10:00 . Reden: Toevoeging ]
.... Ik weet het ook niet