Toon posts:

Hoge pieptoon uit mijn pc

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Sinds een paar dagen heb ik een medion akoya 4360. Lekker snel, i3 core , windows 7 etc alles prima.
Maar hij maakt vanaf dat ik hem aanzet totdat ik hem uitzet een hoog piepgeluid. Te vergelijken met een testbeeld piep, snerpend hoog. Ik dacht, ik wen er wel aan maar na een paar uur krijg ik er echt knallende koppijn van.
Ik heb al gegoogled, en bij laptops met een duo core komt een hoog piepgeluid vaak voor, maar ik weet niet of we het dan over hetzelfde hebben. http://cpunoise.shrtl.com/pmwiki.php?n=Main.FAQ

Ik heb de servicelijn gebeld, maar die zei dat het een fan was waar stof op lag, en dat ik de stofzuiger maar door de kast moest halen, maar dat lijkt me sterk bij een pc van een paar dagen oud.

Dus tja... wat moet ik doen. Ik ben een n00b dus zou t wel tof vinden als iemand z'n 5 cents gaf.

(mocht dit niet inhet goede sub staan dan graag verplaatsen bvd)

  • M2M
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 07:06

M2M

medicijnman

Electronische componenten kunnen ook nog wel eens gaan trillen, en daardoor geluid produceren, maar als je garantie hebt, ga dan terug met het apparaat. De remedie is om het trillende onderdeel te lokaliseren en in te lijmen. Maar uiteraard heb je dan niet veel garantie meer over...

-_-


  • Turbosjaak
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 09:08

Turbosjaak

Un Chien De Liege

Ik zou even terug gaan als je nog garantie hebt, misschien iets met de voeding.

Heb namelijk al vaker gezien dat voedingen kunnen gaan piepen en andere rare geluiden kunnen gaan maken.

[ Voor 64% gewijzigd door Turbosjaak op 10-04-2010 11:51 ]

Powered By: Lenovo Thinkpad T61p & IBM Thinkpad X21


  • sPENKMAN
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 30-01 20:45
Ik zag het topic en moest ook direct aan de voeding denken, is het dezelfde piep als je wel eens hoort bij de wat oudere TV's?

Indien het geval acht ik de kans tamelijk groot dat het inderdaad de voeding is zoals Sjaak al zegt

Eve char: Warock <TEST>


Verwijderd

Topicstarter
tis inderdaad dezelfde piep als wat je weleens bij oude tv's hoort. Dus ik denk dat jullie de dader te pakken hebben. Ik weet nu tenminste wat zinnigs over mijn klacht te zeggen. M2M, turbosjaak en spenkman bedankt! d:)b Ik ga ermee te4rug.

  • Dark Blue
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 23-01 12:48

Dark Blue

Compositionista!

Alpenmeisje

Laat je inderdaad niet aan de telefoon afwimpelen met 'haal de stofzuiger er maar eens door'. Die telefonisten zijn niet heilig, ze willen gewoon zo snel mogelijk hun call met jou afmaken en de volgende behandelen!

(okee, dat is niet altijd waar, en het is genuanceerder dan dit, maar bekijk het nu even zo)

Je zegt in dit topic namelijk direct 'dat kan niet, die pc is pas een paar dagen oud', dat had je ook aan de telefoon meteen kunnen zeggen. :) En je mag je gerust op je garantie beroepen, met zo'n nieuwe pc!

heidiulrich.nl | adventura.nl : rugzakavonturen | pathwise.nl : prepping geeks to get jobs

Pagina: 1