[FLASH/AS3] List component, multi-line labels?

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kimi-Alonso
  • Registratie: Juli 2006
  • Niet online
Hey,

Ik kan er maar niet achter komen hoe ik de labels van de List component in Flash over meerdere regels kan laten lopen. Het probleem nu is namelijk dat de labels te lang zijn, waardoor ze dus worden afgesneden.

Ik ben op zoek naar een 'autowrap' functie maar heb het helaas nog niet gevonden.

Iemand die kan helpen?

Screenshot voor de duidelijkheid:
Afbeeldingslocatie: http://img406.imageshack.us/img406/706/screenshot20100403at210.png

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Struikrover
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 17:45
Voor zover ik heb gegoogled is dit niet direct mogelijk. (zie ook link ).

Misschien een wilde gok en een vieze workaround, maar kun je ook niet een TextField als label aan je DataProvider meegeven? Op die manier zou je eerst de breedte van het TextField kunnen zetten op de breedte van de List component, en dan met
code:
1
TextField.wordWrap = true
het verspringen van regels kunnen regelen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BtM909
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online

BtM909

Watch out Guys...

Het is inderdaad niet direct mogelijk, maar heb ooit wel een custom component gezien die dat wel ondersteunde... Moet ff kijken waar dat was :)

Ace of Base vs Charli XCX - All That She Boom Claps (RMT) | Clean Bandit vs Galantis - I'd Rather Be You (RMT)
You've moved up on my notch-list. You have 1 notch
I have a black belt in Kung Flu.