Windows Mail (Vista) Backup herstellen in Windows Live Mail

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Beste Allen,

Bij een inbraak vorige week is mijn laptop gestolen. Gelukkig had ik een backup. Deze backup maakte ik destijds met de backup functie van windows Vista.

Nu heb ik Windows 7. Windows mail is nu vervangen door Windows Live Mail.

In Windows 7 was een handige functie om alles automatisch terug te zetten. Dit is gelukt. alle bestanden, foto's, favorieten en contactpersonen zijn terug. Behalve de Email.

Je zou denken dat hij de email mappen wel heeft teruggezet maar dat Windows Live mail ze niet weet te vinden. Ik zelf ook niet. Ik heb gezocht naar .pst en .dbx bestanden. echter geen resultaat.

De backup op de externe schijf is niet browsebaar. het zijn allemaal gecomprimeerde bestanden die je alleen met de backup tool kan benaderen.

Heeft iemand een handig idee om toch mijn email terug te toveren?

Alvast bedankt!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
heeft niemand een idee?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Roady81
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 24-09-2018
In de Appdata map zit een Windows Mail map (als je al je gebruikers data ook gebackuped en gerestored hebt. Je kan Windows Live Mail naar deze map verwijzen als je alles wilt importeren.

HowTo-Outlook | MSOutlook.info