Asus F3KA-AP013C Scherm probleem

Pagina: 1
Acties:

  • Jeronimo87
  • Registratie: Mei 2009
  • Laatst online: 05-02 17:22
Goedenacht,

Ik ben reeds 3 jaar in bezit van een deze laptop (Asus F3KA-AP013C). Nou heb ik gisteren mijn laptop laten vallen en nu is het backlight van het scherm kapot. ( ik kan nog wel gewoon alles zien op het scherm maar dan heel erg donker en dus ook niet meer werkbaar ).. Nou had ik op verschillende sites gekeken voor een ander scherm maar dan ben je gauw 4 a 500 euro kwijt.. wat ik nou niet egt meer rendabel vind voor de laptop.

Nou vond ik hier op tweakers een advertentie van een andere asus laptop die ook voorzien is van een 15.4 inch scherm

zie advertentie:
V&A aangeboden: Asus F3M onderdelen

Nou lijkt het voor mij in eerste opzicht dat het scherm kwa omvang gelijk is want het is de zelfde grootte alleen zit bij de advertentie de webcam gewoon ingebouwd en bij mijn laptop kun je die nog draaien..

hieronder een foto van de laptop die ik in bezit heb:

http://katalog-notebookov.sk/img/asus-f3ka-1.jpg

Nou is mijn vraag omdat de laptop van de advertentie dezelfde schermresolutie heeft en dergelijke, maar wel een ouder model is of dat iets uit zou maken?

Dus om eigenlijk een lang verhaal kort te maken... Is het mogelijk om het scherm uit de advertentie op mijn laptop over te schroeven ( of alleen het backlight ) ?

Alvast bedankt,

Groeten Jeroen

[ Voor 4% gewijzigd door Jeronimo87 op 29-03-2010 18:36 ]


Verwijderd

Waarom vervang je niet gewoon je backlight en/of inverter?

  • Jeronimo87
  • Registratie: Mei 2009
  • Laatst online: 05-02 17:22
Dat was idd ook de bedoeling om het backlight over te schroeven maar ik weet dus niet zeker ofdat hetzelfde is..

  • nedernakker
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 16-11-2024
is waarschijnlijk gewoon je inverter die stuk is/ stekkertje eruit geschoten..

schroef eens open en check.. marktplaats staat vol met inverters, ben je voor 2 tientjes weer klaar

Ryzen 7 5700G // 3060 Ti // 32 GB 1600 MHz // 1 TB NVMe // 2 TB SATA // 2x 2560x1440 @75 hz