Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jbdeiman
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 15:39
Ik heb een vraag ter voorkoming van een probleem waar ik misschien tegenaan zou kunnen lopen:
- Ik heb een laptop met daarop Windows Vista, deze kan via de aangevraagde (bij Acer) upgrade cd worden bijgewerkt naar Windows 7.

Nu heb ik een 32-bit Vista en dus ook een 32-bit Windows7 upgrade cd. Eigenlijk wil ik de 64-bit versie installeren omdat die wel het volledige geheugen zal gebruiken. Ook draai ik al een tijd op Vista en ik wil dus eigenlijk ook een clean install doen, dus zonder de "Vista bende" en alle overige meuk wat ik er nu op heb staan wil ik een schone installatie van Windows 7 doen.

Wat zijn hiervoor voor mij de mogelijkheden? Ik kan van iemand wel een 64-bit OEM cd gebruiken voor de installatie, maar mag dit wel (versie is beiden Home Premium)? Het gaat mij er om dat ik een complete reïnstall kan doen, zonder dat ik eerst Vista weer moet installeren. (ik heb de herstelpartitie van de computer ook al verwijderd en ik heb geen Vista CD meer.

Wat is nu mogelijk om te doen, ik wil dus wel legaal op Windows blijven werken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CLB
  • Registratie: Oktober 2004
  • Niet online

CLB

EDIT: Laat maar, ik dacht Vista - Vista :+

[ Voor 83% gewijzigd door CLB op 23-03-2010 13:00 ]

Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nielson
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 09:13
Nu heb ik een 32-bit Vista en dus ook een 32-bit Windows7 upgrade cd. Eigenlijk wil ik de 64-bit versie installeren omdat die wel het volledige geheugen zal gebruiken.
Bij een Windows 7 key maakt het niet uit welke architectuur of taal je gebruikt. Je kunt dus gewoon een 64-bit dvd'tje regelen en die gebruiken. Je dient wel een schone installatie te doen want een upgarde van 32bit --> 64bit wordt niet ondersteund. Licentie technisch gezien blijft het natuurlijk nog steeds een upgrade.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jbdeiman
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 15:39
Maar hoe zit het dan met de key die ik heb gekregen bij de Win7 Upgrade CD? kan ik die wel gewoon gebruiken?
En moet ik dan een Win7 64-bit upgrade cd zien te krijgen, of voldoet een OEM cd in dit geval ook?

Ik kan namelijk in elk geval aan een OEM cd van Win7 (64-bit) komen, maar omdat die niet bij mijn computer hoort moet de key wel gelijk zijn aan die van mijn Upgrade. Kan dit?

[ Voor 61% gewijzigd door jbdeiman op 23-03-2010 14:08 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • elinx
  • Registratie: Augustus 2009
  • Laatst online: 14:28
Het gaat waarschijnlijk mis als je de key meteen invoert als erom gevraagd wordt.
Negeer deze vraag dus en installeer W7 als evaluatie. Na installatie pas de key invoeren.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jbdeiman
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 15:39
okey, ga ik dat proberen. Ik kom er nog wel op terug als het is gelukt, wellicht dat er nog anderen zijn die hier ook mee zitten.

[ Voor 67% gewijzigd door jbdeiman op 24-03-2010 14:08 ]

Pagina: 1