Exchange koppeling met appliance voor grote bijlagen.

Pagina: 1
Acties:

  • wielhelm
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 29-01 19:15

wielhelm

80/86 ST bladebladed

Topicstarter
Waar ik op zoek ben is het volgende:

Wij hebben een exchange 2010 server in gebruik, nu zitten wij nog steeds met het probleem dat we echt grote bijlages niet toestaan, maar eigenlijk de gebruikers toch de mogelijkheid willen bieden.
Nu bestaat er software waarbij er in outlook een plugin wordt geinstalleerd die vervolgens communiceerd met een appliance (bijv van accellion). Elke email met een grote bijlage krijgt automatisch een dowload link naar de appliance.
Nu vroeg ik mij af, bestaan hier geen open source oplossingen voor?
En zo nee, bestaan er dan betaalbare oplossingen? Het geld is namelijk redelijk op na al die exchange cals :)

  • LuckY
  • Registratie: December 2007
  • Niet online
Ik weet niet of het bestaat maar met de Hub tranport rule's kan je alle mails met attachments redirecten naar een ander mailadres, als jij dan een of ander script heb draaien ergens die de attachment in een ftp map gooit waar alleen userx met passwordy zijn file binnen een dag kan ophalen. en dan de message forward met die tekst :)

Dan kan je zelf bepalen of het opensource wordt of niet ;)