Zoooo... lekker optijd op werk, dus gelijk maar eens de stats posten.
FEG verwijst Blord van het erepodium en claimt zelf weer plekje 3. Omission valt op door 56 plaatsen te stijgen. Daarmee is 'ie gelijk Flusher van de Dag!

Overigens doet Kluis het ook niet slecht met 53 plaatsen winst, maar helaas toch net niet voldoende voor die titel. Overall gebeurt er, zoals gebruikelijk weer eens niets, dus skippen we maar gelijk door naar de team-stats.
Daar vinden we DPC terug op de 50e plek met bijna 330k; ongeveer 0,1% van ons totaal. Overall blijft het nog eventjes rustig, maar in de verte komt er wel alweer een team aanstormen die momenteel 1M per dag doet.

Maargoed, dat is nog niets vergeleken met wat de nummer 1 doet: die vouwen in 3 dagen tijd onze totaalproductie bij elkaar.

Om depressief van te worden...

Gauw maar door naar wat beter nieuws.
De mijlpalen. Gelukkig zijn er daar nog wel weer een stel van te vergeven. [DPC]_Fokschaap heeft meer dan 600k bij elkaar gevouwen en mag daarom deze troffee in de kast erbij zetten. Ook zijn er nog palen te verdelen aan phusg (50k), ArjenBergsma (10k), tehsohrijo (5k) en roelientjeL met 2k. Tot slot mogen we ook nog een nieuw lid verwelkomen: LykeleNL. Welkom!
DPC Folding@Home hitparade van 15 maart 2010
Mijlpalen
Nieuwe Leden
Folding@Home Links
Folding@Home webpage
Folding@Home forum
DPCH Suggestiepagina
DPC FAQ
Bron