• Slammed_a4
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 18-02 13:45
hallo,

met het oog op een nieuwe videokaart,vroeg ik me toch wat af ivm mijn huidige 9800gt,
tijdje terug was ik zo snugger om een green edition te kopen,namelijk een Twintech 9800gt 1gbDDR3 (256bit)
na wat research kwam ik er dus achter dat de kaart wat downclocked was ivm het green edition gedoe,
kun je nu eigelijk via een flash van bv een niet GE 9800gt van een ander merk eventueel,kun je deze kaart dan flashen om hem toch op fabrieksinstelling te krijgen die de gewone 9800gt's hebben?of krijg je dit alleen terug dmv overclocken?

ps,had ik dit forum maar gevonden voor ik al die troep had gekocht,had ik me wat onnodig geld uitgespaard,maar goed,al doende leert men zeker?

alvast bedankt! _/-\o_

  • Iska
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 17-02 08:38

Iska

In case of fire, use stairs!

Je kan met behulp van GPU-Z je huidige BIOS uitlezen, wat waarschijnlijk nagenoeg hetzelfde zal zijn als iedere 9800GT op de clocks na. Vervolgens kan je met NiBiTor je BIOS aanpassen en alles weer op normale clocks zetten, om die vervolgens met NV Flash Utility op je Graka te zetten.
Let er wel dat het standaard voltage van een 9800GT 1.05V is. Je moet dan dus wel even aanpassen voordat je opnieuw flashed met hogere clocks

-- All science is either physics or stamp collecting