Toon posts:

Sim City 3000 werkt niet onder win2k

Pagina: 1
Acties:
  • 120 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb dus sim3k onder win2k geinstalleerd, geen problemen alles verliep vlekkeloos, maar nu wil ik het spel opstarten en wanneer ik dat doe is de HDD ff bezig zoals je normalerwijze wel ziet bij een spel, maar daarna start ie het spel niet op.
Is hier een oplossing cq patch voor, want simcity3k is wel 1 van mijn favoriete games.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • knightofn1
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 22-07 09:32

knightofn1

Don't say that word

wintendo 98se gebruiken natuurlijk

Then, when you have found the shrubbery, you must cut down the mightiest tree in the forest... with... a herring!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tony Vroon
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 13-06-2020

Tony Vroon

Werkt nu ergens anders

Even langs Windows Update geweest voor de Application Compatibility update en Service Pack 1?

"Wie is deesen figuur, hier ten topic aangheduidt als 'hij', wiens mededelinghe soo eenen consternatie weet te ontluycken :? " -- dion_b


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
hehe, sim city 3000 doet het nog steeds niet hoor...:(:(
En ik heb SP1 er ook allang opstaan, die patch heb ik net ff gedownload en ge-installed, is er geen andere 'onoficiele' patch of oplossing voor?
En om nou weer windows98SE te gaan installeren (double boot) voor alleen sim city 3000 vin' ik een beetje overbodig en irritant. (win98SE sux namelijk)