schijfhulpprogramma:Fout tijdens terugzetten van schijfkopie

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tijn89
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 18-09 06:54
Ik heb het volgende probleem:
Afbeeldingslocatie: http://i3.photobucket.com/albums/y55/SjaaK-TPF/Schermafbeelding2010-03-06om221521.png

Mijn windowspartitie is (denk ik) door geknoei met virtualisatie helemaal naar de kloten. Gelukkig heb ik toen ik die partitie net erop had gezet een schijfkopie gemaakt, voor het geval zoiets zou gebeuren. Nu wil ik die schijfkopie er dus op zetten en krijg ik die vervelende melding.

Ik heb gegoogled, gezoch in de help-functie, verschillende dingen binnen de schijfhulpprogramma geprobeerd, maar ik kom er maar niet achter wat het programma nou van mij wilt; een image-scan klaarblijkelijk, maar hoe doe ik dat dan?

Kan iemand mij helpen?

Edit: Ik laat dmg-viewer het bestand nu controleren, wat echt een eeuwigheid duurt, mdit lijkt mij niet de oplossing..

Edit2: En dat lost inderdaad het probleem niet op.

[ Voor 11% gewijzigd door Tijn89 op 06-03-2010 22:40 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • lhoBas
  • Registratie: September 2006
  • Niet online
Ik denk dat de foutmelding het heeft over de optie "Scan Image for Restore..." in de Engelse variant van Disk Utility. Daar staat hij onderin het menu Images in Disk Utility.

In het Nederlands zou dat vertalen naar de laatste optie van het "Schijfkopieën" menu, "Scan schijfkopie voor herstel". Dat zou de schijfkopie klaar moeten maken voor het terugzetten.

Het zou ook goed kunnen dat een dmg met een Windows-partitie niet terug te plaatsen is, heb het eerlijk gezegd nog nooit eerder gezien.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tijn89
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 18-09 06:54
Ok, ik ben het nu aan proberen. Ik vraag me eigenlijk ook af of het gaat werken. In de omschrijving die bij het maken van de schijfkopie staat dat Hfs enz en DOS fat worden ondersteund. NTFS staat daar niet tussen, ik ben benieuwd. Het leek mij een makkelijke manier om een image te maken van mijn windows-partitie, nu maar hopen dat het werkt :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tijn89
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 18-09 06:54
Werkt niet, wordt niet ondersteund :(