Excel: Foto in een cel plaatsen

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PWM
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online
Ik wil graag een foto in een cel in Excel plaatsen. Het is eenvoudig om een foto toe te voegen aan Excel, maar dan "zweeft" de foto eigenlijk boven het werkboek. De foto die geplaatst moet worden in de cel moet echt in de cel zitten, zodat hij ook altijd meeverplaatst als er veranderingen zijn qua opmaak.

Is dit mogelijk in 2003/2007?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Big Womly
  • Registratie: Oktober 2007
  • Laatst online: 01-09 13:39

Big Womly

Live forever, or die trying

Al eens geprobeerd met copy-paste? Heb hier 2003 en daar doet die dat zonder meer.

When you talk to God it's called prayer, but when God talks to you it's called schizophrenia


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PWM
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online
mbsaerens schreef op vrijdag 05 maart 2010 @ 13:03:
Al eens geprobeerd met copy-paste? Heb hier 2003 en daar doet die dat zonder meer.
In de Cel? Dus als je de cel b.v. groter maakt, gaat de foto mee? Ik kan wel knippen en plakken, maar dan blijft hij er echt boven hangen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • F_J_K
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

F_J_K

Moderator CSA/PB

Front verplichte underscores

In de eigenschappen (RMB - eigenschappen - eigenschappen) kan je aanvinken dat plaats en grootte moeten meeveranderen met de cellen. Werkt (in XL2007) zoals je het beschrijft, al zit het niet perse "fysiek" in de cel :)

[ Voor 10% gewijzigd door F_J_K op 05-03-2010 14:10 ]

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)