[WIN7]Graphic issue

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RnB
  • Registratie: September 2005
  • Nu online
Sinds mijn laatste installatie (jawel, ik heb windows 7 tig maal opnieuw geïnstalleerd wegens problemen, dan wel irritante, dan wel échte problemen) heb ik last van een graphic issue, namelijk dat wanneer ik na een standby niet meer een fancy alt+tab heb, maar een windows classic view (dus zonder de Aero effecten).
Ik heb dit bij een aantal eerdere installaties ook gehad en ben er eigenlijk nooit achter gekomen wat nou de oorzaak ervan is en hoe die is op te lossen.. Bij installaties erna had ik er namelijk nooit last van.
Maar ik heb deze keer geen zin om Windows 7 wéér te herinstalleren, dus vraag ik me af wat nou het probleem kan zijn en hoe ik deze kan oplossen?

*in de tussentijd: Hm, ik dit gevonden, ik denk dat dit het zou kunnen zijn: http://www.intowindows.co...-in-windows-7-aero-theme/

Enig probleem is alleen dat ik maar één tab key heb, dus hoe ik dit dan weer zou kunnen fixen..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dickster
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 14-09 13:18
Was wat voorbarig. Zie dat het probleem zich alleen voordoet na standby.

[ Voor 91% gewijzigd door Dickster op 04-03-2010 22:42 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RnB
  • Registratie: September 2005
  • Nu online
Niemand bekend met dit probleem en weet hoe ik het kan oplossen?