Verwijderd

Topicstarter
Ik heb (via The KMPlayer) een afspeellijst (.m3u) gemaakt van .flac-bestanden uit 6 verschillende mappen.
In elke map zijn hebben de bestanden een naam die begint met het nummer, dus bijv. 01 - <titel 1>, 02 - <titel 2> etc.
In de afspeellijst staan de bestanden netjes in de juiste volgorde onder elkaar. Dus eerst alle nummers uit map 1, dan alle nummers uit map 2 enzovoort.
Maar als ik de afspeellijst op de EM 7075 open, zie ik de 6 nummers die beginnen met 01 achter elkaar, dan de 6 nummers met 02 enzovoort.

Kortom: van de volgorde waarin ik de bestanden in de afspeellijst heb gezet, klopt geen hout meer. Waarom kan hij niet gewoon de volgorde aanhouden waarin ze in het .m3u-bestand staan? Nu ben ik verplicht om eerst de oorspronkelijke .flac-bestanden een voorloopcijfer in de naam te geven, bijv. 101, 102 (...), 201, 202 enz.
Baal ik van!