Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Storm90
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 02-08 20:42
Hallo allemaal,

Mijn MX Revolution muis stottert al sinds dat ik hem heb aangeschaft. Ik draai op mijn computer Windows 7 en continue als ik aan het werk ben krijg ik de neiging de muis het raam uit te gooien, ik word er ziek van.

Nu heb ik veel gezocht op internet naar een antwoord en al van alles geprobeerd:
- Sommige zeiden dat het draadloos netwerk misschien stoorde met de muis, dus heb ik de frequentie aangepast, werkte niet (bovendien kan ik vanaf mijn computer ook draadloze netwerken van de buren bereiken, dus wellicht zouden die dan ook storen).
- andere usb poort proberen.
- logitech software deinstalleren.
- logitech software opnieuw installeren.
- muis resetten.
- logitech software updaten.

Geen van bovenstaande oplossingen heeft gewerkt. Nu heb ik uiteindelijk contact opgenomen met logitech en daar vertelde ze me dat ik de Logitech Connection Utility moest installeren, wellicht dat die het stotteren zou verhelpen. Maar zodra ik het installatiebestand uitvoer, krijg ik al een foutmelding dat hij het bestand C:\Windows\Connect.exe niet kan vinden. Toen moest ik van de persoon aan de telefoon van alles uitschakelen in msconfig.exe (hij heeft hiervoor instructies gemaild, waarin stond wat ik allemaal moest uitzetten) en de computer herstarten.

Nadat bovenstaande ook niet wou werken heb ik nogmaals naar logitech gebeld, maar hij wist het ook niet meer. Nu zou hij contact opnemen met een specialist, wellicht dat dit vandaag niet meer ging lukken dus neemt hij morgen weer contact met mij op.

Ik ga er echter niet vanuit dat ze het kunnen oplossen (zo weinig vertrouwen heb ik (A)), ik wil gewoon graag zsm een oplossing, dus vraag ik het aan jullie. Heeft iemand ooit hetzelfde meegemaakt en/of heeft iemand hier een oplossing voor?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MicGlou
  • Registratie: Augustus 2008
  • Laatst online: 31-07 20:24
Heb je de muis al eens ergens anders mee naartoe genomen om te proberen of het daar wel werkt? Dan kan je iig zeker stellen dat het niet aan signalen in en om je woning ligt. Misschien ken je zelfs iemand met dezelfde muis, of een muis met dezelfde ontvanger? Dan kan je die ontvanger misschien testen met jouw muis, of die muis met jouw ontvanger. Als je met die methode aan het werk gaat wordt meestal al snel een hoop duidelijk om vast te stellen of er iets echt defect is, je sluit namelijk zo een voor een onderdelen uit en een bepaald onderdeel zou dan continue problemen moeten geven. Werken de diverse combinaties bij de ander prima en bij jou nog steeds niet, dan moet het wel ergens in de software zitten. (het niet kunnen lokaliseren van connect.exe doet mij overigens al vermoeden dat het een softwarematig probleem is)

[ Voor 7% gewijzigd door MicGlou op 19-02-2010 18:04 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Storm90
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 02-08 20:42
Mijn vriendin heeft toevallig dezelfde muis, ik zal 'm daar eens testen :P