Inhoudsopgave Wieferich@Home hitparades week 6

- DPC Wieferich@Home hitparade van 7 februari 2010
- DPC Wieferich@Home hitparade van 8 februari 2010
- DPC Wieferich@Home hitparade van 9 februari 2010
- DPC Wieferich@Home hitparade van 10 februari 2010
- DPC Wieferich@Home hitparade van 11 februari 2010
- DPC Wieferich@Home hitparade van 12 februari 2010
- DPC Wieferich@Home hitparade van 13 februari 2010
Afgelopen paar weken is er in het DC-Vault Topic - Deel 5 gespeculeerd over een groep users die een maand lang op enkel project stampen/flushen/crunchen om zo een project uit de 'Flop 10' te steunen en de punten per gewonnen positie op te strijken.
Omdat het niet direct vanuit tweakers.net of de crew georganiseerd wordt - zoals de jaarlijkse Stampedes - is "besloten" de stampende/crunchende/flushende users "Vault Hunters" te noemen die op een project 'kraken'. (Mocht hier commentaar op zijn, feel free to discuss) Er wordt tenslotte gejaagd op de hoger gelegen posities
Kraak-project februari
Het project waarop ingezet wordt in de maand februari is Wieferich@Home.
Het project voor maart moet nog vastgesteld worden, maar dit mag natuurlijk geen Windows-only-project zijn omdat Wieferich dit al is en dus lang niet iedereen mee kan doen. En natuurlijk moet deze in de Flop-10 staan.
Wieferich@Home
Het doel van Wieferich@Home is het zoeken naar Wieferich-priemgetallen, hier valt er meer over te lezen: http://www.elmath.org/index.php?id=main
• Het project is Windows-only (in Wine draaien komt niet ten goede van de performance)
• Realtime-stats zijn te vinden op: http://www.elmath.org/ind...d=display_team&id_team=42
• Hitparade is te vinden op: http://www.elteor.nl/inde...pcstats&project=Wieferich
• De multi-core launcher 2.1.0.10 heeft de beste performance en is instelbaar hoeveel cores/threads gebruikt moeten worden.
De vastgestelde puntenaantallen voor de WU's deze week zijn:
Periodic Test: 114
Complete Test: 52
Meer informatie over het project is te vinden op de project-site.
Ik wil ook stats posten
De RML-stats voor Wieferich@Home kun je hier vinden.
[ Voor 15% gewijzigd door Wiethoofd op 13-02-2010 15:27 ]