iTunes niet automatisch laten opstarten op mac

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik heb al rond gegoogle't, maar ik kan nergens vinden hoe ik op Mac kan instellen dat iTunes niet automatisch wordt geopend bij het inpluggen van mijn iPhone.
Ik heb op het moment enorm veel problemen met mijn iPhone, dus ik kan ook niet bij het iPhone->apparaten->iphone iets gaan instellen dat het niet automatisch wordt opgestart, puur omdat ik dat gedeelte niet kan bereiken.

Bedankt,
Yannick

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Muthas
  • Registratie: December 2005
  • Niet online

Muthas

O+

Het achtergrondproces iTunesHelper zorgt ervoor dat iTunes opstart wanneer je een iPhone of iPod koppelt, dus die moet je even afsluiten en voorkomen dat het nog opstart.

Oh, je hebt een Mac, om te voorkomen dat het opstart moet je dan bij System Preferences onder Accounts kijken, en dan Login Items :)

[ Voor 28% gewijzigd door Muthas op 08-02-2010 12:13 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoedje
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 17-09 15:17
iTunes mag in 3i :Y)

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."