Toon posts:

5.1 Speakerset op een 7.1 Receiver

Pagina: 1
Acties:
  • 232 views

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik zit even met een probleem. Ik ga binnenkort een nieuwe receiver en een nieuw speakersysteem.
Na wat research en wat reviews gelezen te hebben ben ik uiteindelijk uitgekomen op de Onkyo TX-SR607 als receiver. Hoor goede dingen over deze receiver en als "instapmodel" word deze wel aangeraden.

Nu wil ik als speakerset de Harman Kardon HKTS 11 dit is een 5.1 set.

Nu komt mijn probleem de speakers zijn 5.1 en de receiver is 7.1, als ik het op internet zo na lees hoor ik van verschillende kanten dat het wel uitmaakt en dat ik dus verlies heb op bepaalde punten. Natuurlijk is er ook een andere partij die beweert dat het allemaal geen problemen kan opleveren en dat het dus gewoon werkt.

Aangezien het me nu nog steeds niet duidelijk is of het nou kan of niet kan wil ik graag jullie hulp vragen. Ik heb zelf nog geen duidelijk antwoord gevonden. Zitten er instellingen in deze receiver waarmee ik dat kan instellen? Ook in de manual heb ik niks terug gelezen over een 5.1 set op een 7.1 receiver.

Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen!

  • Chevy454
  • Registratie: Augustus 2001
  • Niet online
Beter de manual lezen dan

Wanneer iedereen zijn hoofd verliest en jij houdt het hoofd koel dan heb jij het probleem niet begrepen. You think I'm expensive, try hiring an amateur.


  • teacher
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 13:51

teacher

Frontpage Admin / Global Moderator

Dysgaf!

http://www.eu.onkyo.com/d...nual_TX-SR607_English.pdf Pagina 43 en Pagina 70.

In het kort: ja dit kan, al zou je 2.0 aansluiten kan je dat in elke AV reveiver aangeven, zelfs op mijn ancient yamaha.

Wise enough to play the fool


Dit topic is gesloten.