Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Simpele vraag maar er is verrassend weinig over te vinden...

Uit de specificaties op Asus' website blijkt dat de RIIE een ATX-bord is. Echter is deze één inch (2,5cm) groter dan standaard. Standaard (Bijv. P6T(D) Deluxe (V2)) = 30.5 x 24.4 en de Asus RIIE = 30.5 x 26.9.

http://www.asus.nl/produc...i5W4Pw4fH22Mih&templete=2

Als ik echter kijk naar de EVGA X58 SLI Classified dan heeft deze een E-ATX formaat en deze is volgens de specs op de EVGA-website zefs kleiner: 30.5 x 26.4.

http://www.evga.com/produ...mily=Motherboard%20Family

Mijn vraag is dan ook de volgende: is het noodzakelijk een bigtower behuizing te kopen aangezien deze E-ATX ondersteunen.

Ik zat namelijk te denken aan de HAF 922. Deze is qua afmetingen (inside) echter net zo ruim als de HAF 932 (grote broer en tevens bigtower met E-ATX ondersteuning). En nu vond ik dit:

http://www.tomshardware.c...-extreme-antec-p183-sileo

In de tweede post staat de HAF 922 vermeld als behuizing gebruikt i.c.m. een HAF 922. Maar verder is er weinig over te vinden.

Heeft er iemand mogelijkerwijs meer informatie of een idee waar te zoeken. Googlen levert mij weinig meer op.

Informatie over de HAF 922:

http://nl.coolermaster.co...detail&tbcate=558&id=6624

Alvast bedankt!

[ Voor 1% gewijzigd door Verwijderd op 03-02-2010 19:48 . Reden: Link TomsHardware werkte niet ]