bedrag wordt automatisch elke 6 maanden afgeschreven

Pagina: 1
Acties:

  • amx
  • Registratie: December 2007
  • Laatst online: 06-12-2025
ik volg de discussie op interent over al dan niet illegaal downloaden wel een beetje, en ik ben van mening dat er best iets tegenover mag staan als je downloadt. Nu is dit eigenlijk mijn eerste slechte ervaring. Het stomste is , ik heb van tevoren gewoon niet goed gekeken, algemene voorwaarden niet doorgelezen, achteraff is die ook nergens meer tevinden, en niet goed gelezen bij de asterisk.
Ik wilde voor mijn nieuwe telefoon wat mp3s downloaden van games die ik vroeger speelde, daar vond ik op interent een site voor, http://downloads.khinsider.com/game-soundtracks , je kunt daar gratis tracks en albums van game soudtracks en een shitload anime soundtracks downloaden. Op zich leek me dit wel een goede site, en, omdat je dan albums compleet kunt downloaden, heb ik een donatie van $19,95 via Paypal gedaan, en dit is het stomme, niet goed doorgelezen, achteraf zag ik dat de donatie automatisch iedere 6 maanden wordt verlengd. Nergens waar ik heb gekeken, kan ik vinden hoe ik dit kan stopzetten, contactforumlier ingevuld, PM gestuurd naar de siteadmin, sinds afgelopen week nog niets gehoord.
Het gaat niet om enorme bedragen, 40$ op een jaar, maar ik heb gewoon geen zin om ergens aan mee te betalen waar ik niet aan mee wil betalen.
Wat ik jammer vind, is dat het op zich een nette regeling is op de site, je kunt gratis downloaden, vind je de content goed, kun je doneren. Dit lijkt helaas toch een teleurstelling te worden.
Is er iemand die weet wat ik nog kan doen, zijn er instanties op internet die dit soort praktijken nagaan? (geen Brein ;) )
Ik heb bij Paypal al een klacht ingediend, maar voor zover ik kan zien, is daarbij alleen een berichtje naar de siteadmin gestuurd vanuit Paypal, dus ik weet niet of ik daar veel van moet verwachten, gezien eerdere ervaring.
:(

Verwijderd

Hoelang speelt dit al? Kan je ze neit blokkeren bij paypal? Of desnoods je account opheffen en een nieuwe openen?

  • Tallguy
  • Registratie: Augustus 2000
  • Niet online

Tallguy

There is no place like 127.0.0

interent? Ik zou PayPal afwachten en/of aangeven dat je de betaling stop zet. Dan merk je vanzelf wel wat er gaat gebeuren.

En een donatie is iets dat vanuit jou komt, en daarom ben je vrij om een donatie te stoppen. Net zoals dat het Rode Kruis dacht dat elke donateur wel ff 2eur p/m bij kon lappen. Daarop hebben ook tientallen of honderden donateurs hun donatie stopgezet. Een donatie is niet verplicht, vergeet dat niet. Tenzij je een abonnement hebt afgesloten, maar da's heel wat anders.

[ Voor 0% gewijzigd door Tallguy op 29-01-2010 12:38 . Reden: typo fix ]

specs | 3360wP met SE3000


  • amx
  • Registratie: December 2007
  • Laatst online: 06-12-2025
sinds vorige week donderdag. Ik heb alleen gezien dat ik een klacht kan indienen, waarbij , nogmaals ,ik alleen zie dat de klacht naar de site wordt doorgestuurd. Account opheffen weet ik niet, ik zal zo eens op Paypal kijken.

  • amx
  • Registratie: December 2007
  • Laatst online: 06-12-2025
13.4 Welke objecten vallen niet onder de PayPal-kopersbescherming?

De bescherming van PayPal voor kopers is uitsluitend van toepassing op betaling voor tastbare, fysieke goederen. Betalingen voor: niet-tastbare goederen, diensten, onroerend goed, bedrijven, voertuigen (waaronder maar niet beperkt tot: motorvoertuigen, motorfietsen, caravans, vliegtuigen en boten), op maat gemaakte goederen, vliegtickets, rubrieksadvertenties op eBay, objecten die niet zijn toegestaan binnen het beleid inzake redelijk gebruik of licenties en andere vormen van toegang tot digitale inhoud (collectief 'niet in aanmerking komende objecten' genoemd). Houd er ook rekening mee dat wanneer een object elders dan op eBay is gekocht, claims wegens SAVO niet in aanmerking komen voor terugbetaling in het kader van enige kopersbescherming van PayPal. Privé-betalingen komen niet in aanmerking voor terugbetaling in het kader van enig PayPal-beleid voor kopersbescherming.


ik begin me zorgen te maken :(

  • Ibidem
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 15-01 16:20
account opheffen en dat is je probleem opgelost denk ik. Zeker gezien de moeite die je er al in hebt gestopt.

..::System Specs::..


  • KeRsTmAnNeKe
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 20:33
Heb je niet heel simpel de mogelijkheid je betalingen via paypal stop te zetten? Dat heb ik ook gehad bij software, kon je de maandelijkse betaling simpelweg uitvinken bij paypal zelf.

  • -d-
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 20:25

-d-

Ja, je kan subscription payments gewoon in je eigen account uitzetten.
In je payment history betreffende transactievinden, er op klikken, en daar zit de optie om het te stoppen. Je kan niet meer de betalingen annuleren die al gedaan zijn.
Pagina: 1