Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Disk Cloning met Drive Snapshot probleem

Pagina: 1
Acties:

  • Nachtschade
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 24-11 17:43
Zijn er hier toevallig mensen die ervaring hebben met Drive Snapshot?

Ik ben hier vandaag eens mee aan het testen geweest en was onder de indruk van de simplicity en gebruikersvriendelijkheid van de software. Het is me echter nog niet gelukt om een disk perfect te clonen.

Wat ik heb gedaan: op mijn os drive (maxtor 160 GB) staat een Win XP installatie met personalized software suite volledig geïnstalleerd. Van deze schijf heb ik een full clone gemaakt op een andere schijf, vervolgens heb ik deze clone gedeployed naar een maxtor 120 GB schijf die extern was aangesloten via USB. Omdat het bios van mijn mobo geen usb booting ondersteunt heb ik vervolgens de 160 GB schijf ontkoppeld en de 120 GB schijf er voor in de plaats gehangen. Na opnieuw opstarten lijkt alles goed te gaan. Win XP start op tot en met het moment dat de persoonlijke instellingen dienen te worden geladen. Dan stopt hij er mee en krijg ik een volledig effen blauwgrijs scherm. Muis en tobo werken maar ik kan er niks mee activeren.

Iemand die een idee heeft waar dit aan zou kunnen liggen?

  • abusimbal
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 11-11 14:48
Is de hardware hetzelfde ? (buiten de HDD)

Welke melding staat er in het scherm of niets ?
USB muis en toetsenbord ? http://www.drivesnapshot.de/en/Tips.htm

Als je kan en wil misschien met een ander programma proberen ?
Zoals het gratis http://www.miray.de/products/sat.hdclone.html

[ Voor 28% gewijzigd door abusimbal op 27-01-2010 22:27 ]


  • Nachtschade
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 24-11 17:43
abusimbal schreef op woensdag 27 januari 2010 @ 22:26:
Is de hardware hetzelfde ? (buiten de HDD)
Yep, hardware is volledig identiek.
Welke melding staat er in het scherm of niets ?
Helemaal niets. Op het moment dat winxp de personal settings gaat laden verandert het scherm naar naar een helemaal effen blauw/grijs (ongeveer: #99ccee)
USB muis en toetsenbord ? http://www.drivesnapshot.de/en/Tips.htm
Het gaat inderdaad om usb muis en tobo maar Ik volg je link even niet in dit verband.
Als je kan en wil misschien met een ander programma proberen ?
Zoals het gratis http://www.miray.de/products/sat.hdclone.html
Ga ik eens proberen!

Dank voor je reactie! :)