ik wil de stofkappen van mijn b&w dm305 schoonmaken maar twijfel of ze het wel trekken om bijvoorbeeld in een sopje te leggen oid. heeft iemand hier nog handige tips hiervoor?
alvast bedankt
alvast bedankt
I don't like facts. They have a liberal bias.
idd dat heeten de stofkappen maar hoe noem je de "stofkappen"die ik bedoel dan?burne schreef op zondag 24 januari 2010 @ 14:05:
Deppen met een vochtige spons met een beetje handenzeep. 'Naspoelen' met 'schone' spons, zodat je de zeepresten ook weer verwijdert.
Je had me even op het verkeerde been want de bolle kap op je speakers is wat normaal gesproken 'stofkap' genoemd wordt.
Wise enough to play the fool
[ Voor 22% gewijzigd door Neobahamuth op 24-01-2010 15:50 ]
▀ BBQ ▀ BBQ 2 ▀ Opendeurdag ▀ LED Cat Feeder
ik neem ze morgen mee naar mijn werk daar hebben we perslucht en zal het eens proberen. ik heb het al eens met een stofzuiger geprobeerd maar dat was geen sucses jammergenoeg.teacher schreef op zondag 24 januari 2010 @ 15:22:
speakerdoek... schoonmaken met perslucht gaat prima werken.
Als het spul wat ouder is, niet teveel luchtdruk, anders scheurt de boel.
Dat is een prima tip inderdaad! Welkom op het Tweakers forum!bouke22 schreef op zondag 20 april 2025 @ 17:05:
ik heb zojuist de stofkappen schoongemaakt met breed plakband waarmee je verhuisdozen kan aftapen. maar kan met alle plakbanden. en dan op de stofkap leggen en eraf trekken, neem je reep voor reep alle stof van de stofkap weg. Ik heb een tweaker account aangemaakt om dit met jullie te delen dussuh doe er vooral je voordeel mee
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq