Toon posts:

Aansluiten 16 TV's op 1 Schotel ?

Pagina: 1
Acties:
  • 347 views

Verwijderd

Topicstarter
Het gaat om een sportschool waar we net 16 nieuwe toestellen hebben gekocht met ingebouwde TV's. Ik wil graag dat de sporters onafhankelijk van elkaar kunnen zappen.

We hebben een oplossing gevraagd aan een lokale TV specialist, maar deze komt met een oplossing die meer dan 10k kost, dit is ons iets te veel op het moment.

Er zijn wel problemen, namelijk zowel digitenne als COAX is op dit industrieterrein niet beschikbaar, je bent dus afhankelijk van de schotel.

Wat zijn de mogelijkheden?

Nu heb ik ooit een oplossing gezien van iemand die kamers verhuurde, met een schotel en een soort linux achtig kastje bij iedere pc waar signalen onafhankelijk van elkaar naar gestreamed werden. Hoe heet dit "doosje" ook alweer, en is dit eenvoudig te realiseren? Of hebben jullie wellicht een betere oplossingen?

  • tijntjethf
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 14-02 16:37
Dreambox toevallig?

  • HaaZ
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 21:28

HaaZ

Dat wel natuurlijk...

Is het niet het gemakkelijkste om 16 satt. receivers te gebruiken, in combinatie met een multiswitch? De meeste kosten zitten dan in het trekken van de coaxkabels etc.

Watch reality into the eyes. Dare to face it, walk towards it, through it and be curious to see what's behind it - HaaZ


  • Wolly
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
HaaZ schreef op zaterdag 23 januari 2010 @ 14:34:
Is het niet het gemakkelijkste om 16 satt. receivers te gebruiken, in combinatie met een multiswitch? De meeste kosten zitten dan in het trekken van de coaxkabels etc.
Kan dat dan met 1 LNB?

  • kockie
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 13-02 08:17
met een quattro-lnb wel

Interesse in hout stoken, duurzame energie, kachels etc? --> Ecologieforum
Interesse in Kockie --> Kockie.nl


Verwijderd

Topicstarter
Dreambox inderdaad! Top thanks

  • FeaR
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 13-02 08:10

FeaR

In GoT we trust

Zoals de Topic Report mooi beschreef:
Dit had ie met een beetje Google-werk toch wel moeten kunnen vinden?

Some people just need a high-five.... In the face.... With a chair.

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.