• Het Vosje
  • Registratie: Oktober 2009
  • Laatst online: 08-05 15:58
Tweakers,

M'n ouders/broertje zijn op zoek naar een nieuwe monitor voor de pc. Pc wordt vooral gebruikt voor schoolwerk/surfen/af en toe een spelletje, en de monitor gaat ook af en toe gebruikt worden om de xbox360 op aan te sluiten. Verdere eisen zijn dat er geintegreerde speakers in moeten zitten. Het budget is niet erg hoog, 140 euro is de absolute max.

Had zelf deze 3 al gezien:

pricewatch: Hanns.G Hi221DP

pricewatch: Iiyama ProLite E1908WS-1

pricewatch: Iiyama ProLite E2008HDS-1

Welke van deze zouden jullie aanraden?
Of zijn er nog betere schermen te krijgen binnen het (beperkte, i know) budget?

Gr,

Vos

  • MicGlou
  • Registratie: Augustus 2008
  • Laatst online: 08-05 13:36
Misschien moet je ook eerst even wat meer specificaties voor jezelf vaststellen? Je geeft nu 3 voorbeelden welke allemaal een andere schermformaat hebben... Een groter schermformaat gaat meestal weer tenkoste van features op een scherm. Met de wensen die jij hebt hoef je eigenlijk maar op 2 dingen te letten; de monitor moet een HDMI aansluiting hebben en speakers... dan hoef je alleen nog maar voor jezelf vast te stellen welk formaat scherm gewenst is.

Alle 3 de schermen die jij opgeeft voldoen eigenlijk niet helemaal aan jouw eisen, geen van allen heeft HDMI, of je moet het geen bezwaar vinden extra kabels voor het geluid te gaan gebruiken..

Dit zijn alle schermen die voldoen aan de specificaties hdmi & speakers; http://tweakers.net/price...Z8t1KIxUipdxcMf1mrqhZfyBQ

Waarvan bijna zonder twijfel deze de beste koop is voor het maximale wat je uit wil geven: pricewatch: Iiyama ProLite E2209HDS-1 Dat is iets meer dan die €140,- maar dan heb je ook absoluut wat leuks staan.

[ Voor 15% gewijzigd door MicGlou op 11-01-2010 13:10 ]


  • Het Vosje
  • Registratie: Oktober 2009
  • Laatst online: 08-05 15:58
HDMI hoeft niet perse, er is een vga kabel voor de 360 waarmee die ook al af en toe op het huidige scherm wordt aangesloten.

Eisen zijn niet erg hoog, omdat de monitor niet super intensief gebruikt wordt, en het budget natuurlijk te laag is om echte 'eisen' te gaan stellen.

De link die jij geeft is te duur, die komt uit op 170 euro totaal, en ze willen echt niet meer dan 140 euro uitgeven....

Thnx voor je input :)

  • MicGlou
  • Registratie: Augustus 2008
  • Laatst online: 08-05 13:36
Dan zou ik voor die Iiyama van 20" gaan die je al hebt gelinked... niet het grootste formaat, zou nog groter kunnen eventueel maar dat kan ten koste van beeldkwaliteit gaan etc. Met die Iilyama zit je sowieso wel goed, ik ben niet echt bekend met dat Hanns G, dus daar kan ik niets over zeggen.