Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Hallo allemaal

Ik heb onlangs de Canon HF200 aangeschaft. Ik ben nieuw in de digitale video wereld en heb wat basic vragen. Ik heb al wat rond gezocht op dit forum en in google, maar niet direct goeie antwoorden gevonden. Als ik beter moet zoeken hoor ik het wel.

Wat ik wil doen is gewoon de video overzetten naar de pc, hier en daar wat wegknippen, alle scènes achter elkaar in een grote scene organiseren, en dan het hele zaakje als 1 bestand opslaan.

- Hoe pak ik dit best aan?
- Kan ik knippen en organiseren zonder te moeten renderen?
- Wat is het beste formaat om te archiveren? Gewoon in AVCHD houden?
- Welke tool kan ik hier best voor gebruiken (windows systeem)?

Alvast bedankt voor jullie tijd en hulp.
B.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ieder programma om te monteren kan dit. Je importeert een scene op je tijdlijn en geeft aan welk deel van die scene je wilt zien (begin en eindpunt). Dit doe je voor alle scenes die je wilt tonen. Vervolgens exporteren en je gewenste bestandsindeling kiezen. Ik zou hem zelf inderdaad als AVCHD houden :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Dus hij gaat niet renderen bij het exporteren? Hij maakt er gewoon 1 groot bestand van?