processor gebruik vliegt steeds omhoog?

Pagina: 1
Acties:

  • merijntjuh
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 22-02 13:41
ik heb de laatste tijd een probleempje:

ik draai nu windows vista home premium. maar een paar dagen terug begon ineens het hele OS te "laggen"
en toen zag ik dat bij processor gebruik (je weet wel die grafieken) dat die begint bij 2 en dan gaat die naar 90 dan gaat hij naar 3% dan naar 60%.
dit is dus best wel raar aangezien ik niet meer als msn, muziek, en aan het internetten ben.

ik hoop dat iemand weet waar dit aan kan liggen. en ik hoop zeker niet dat me hele windows eraf moet en opnieuw geinstalleerd moet worden.. :|

mvg,,

merijn


ps: ik hoop dat ik het een beetje duidelijk heb uitgelegd |:(

  • _the_crow_
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 30-03-2025

_the_crow_

Rare vogel

Begin eens met het bepalen aan welk process het ligt via de taskmanager. Wel even 'Show processes of all users' aanklikken. Mocht het niet aan een specifiek process liggen, kan het mogelijk een probleem met een harddisk in PIO-mode zijn. Zie hier voor een hele reeks topics die over dat laatste gaan. Succes! :)

[ Voor 36% gewijzigd door _the_crow_ op 01-01-2010 21:31 ]

Schrödingers cat: In this case there are three determinate states the cat could be in: these being Alive, Dead, and Bloody Furious.