Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

Wie kan aan aan mij advies geven? / arceringssoftware.

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hey Mensen,

Wie kan mij advies geven? (Ik ben redelijk Noob, dus ik zou het op prijs stellen als de reply's in Jip en Janneke-taal geschreven kunnen worden :+ )

Ik ben studente, en moet voor mijn studie héél veel artikelen lezen... De meeste artikelen zijn in PDF. Dus ik printen en printen en printen, cartridges kopen, nog meer printen... Chaotische bende op mijn bureau, artikelen raken zoek.... Ellende.

Ik zou het praktischer vinden als er software bestaat waarmee ik dus in PDF's dingen kan arceren, en eventueel aantekeningen maken. Dan hoef ik niet alles te printen, en kan er ook niets zoek raken.
In de PDF's die ik van de uni aangeleverd krijg, kan ik alleen (met standaard software) niets veranderen..... Beheerdersrechten enzo. :$

Nou begreep ik dat er een aantal e-readers bestaat waarmee je wél dingen kunt arceren in de tekst.... Dus ik dacht. Misschien is die software wel los verkrijgbaar. (Ik was nog niet van plan om voor 500 euro een adobe reader - pakket aan te schaffen.... waarmee dat wel mogelijk zou zijn. Voor dat geld koop je een hele nieuwe computer).... Dus weet iemand misschien of er software bestaat waarmee ik in teksten kan arceren?

En als dat dan niet bestaat.... Is een e-reader dan een goede oplossing? Of zijn er nog meer apparaten waarmee dat mogelijk is? Een tablet-pc bijvoorbeeld....?

Bij voorbaat dank voor jullie advies/mening/ervaringen,
_/-\o_

Liefs,
Manon

  • Pathogen
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 26-11 17:13

Pathogen

Shoop Da Whoop

Een snelle Google op "Highlight in PDF" leverde me dit overzichtje op:

http://www.wikihow.com/Highlight-Text-in-a-PDF-Document

  • jan99999
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 01:54
http://pdfedit.petricek.net/en/download.html
Is een volledige vervanger van adobe acrobat en is gratis.
http://sourceforge.net/projects/pdfedit/files/ hier staan de windows files.

Probeer eens inkscape(gratis), opslaan als pdf. Wel testen of het werkt voor je.

http://www.osalt.com/acrobat#alts
Is openoffice met pdf creator script. Gratis.

http://www.scribus.net/ gratis.

[ Voor 74% gewijzigd door jan99999 op 31-12-2009 11:24 ]


  • Aloys
  • Registratie: Juni 2005
  • Niet online
http://www.foxitsoftware.com/pdf/reader/reader3.php :)
Annotation tool: Have you ever wished to annotate (or comment on) a PDF document when you are reading it? Foxit Reader allows you to draw graphics, highlight text, type text and make notes on a PDF document and then print out or save the annotated document.
(ik hoop dat je op zoek was naar een windows-programma, want dat stond niet in de TS)

  • Pathogen
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 26-11 17:13

Pathogen

Shoop Da Whoop

Oh ja, FoxIt, prima programma :Y

  • Nielson
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 10:25
Naast Foxit is deze misschien ook interessant.

  • Nvidiot
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 03-06 16:38

Nvidiot

notepad!

Een e-reader zoals bijvoorbeeld de Sony 600 of de Kindle zou ik niet aanraden voor academische papers, die zijn vaak in 2-kolom layout wat niet echt lekker leesbaar is op zo'n klein scherm. Tevens kun je met de tool van Sony niet het hele stuk tekst wat je geselecteerd hebt op je reader exporteren.

What a caterpillar calls the end, the rest of the world calls a butterfly. (Lao-Tze)


Verwijderd

Topicstarter
Geweldig gasten!

Ik wist niet eens dat deze software bestond... dus heel erg bedankt!!! d:)b
Jullie hebben me een hoop printwerk, en papierrommel bespaard.

Ik wens jullie allen nog een gelukkig, gezellig en geweldig 2010. *O*

Groetjes,
:w
Pagina: 1