Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Simyager
  • Registratie: April 2009
  • Niet online
Ik kan niet meer op mn laptop booten. Ook niet via cd,dvd,usb. Ik kom alleen in de bios en daarna krıjg ık en melding en als ik multiboot druk f12 dus dan laadt dıe weer bios en krijg later dezelfde error:

Operating System not found

Hoe?
Ik had de stekker uit getrokken terwijl hij in de bios was en er was geen batterij in mn laptop dus hij ging uit.Even later stopte ik de stekker in de stopcontact en starte ik de laptop maar kreeg ık dıe meldıng. Dıt typ ik op een andere pc uıteraard.

Kan iemand me zo snel mogelijk helpen? Gelukkig heb ik nog garantie, maar zou het graag zelf willen oplossen.

Edit:Laat maar heb het al opgelost, moest in de bios resetten naar default en naar AHCI ipv RAID en de drivers updaten in windows 7 en alles werkt zelfs beter dan eerst nu kan ik zelfs bluetooth regelen :P

[ Voor 14% gewijzigd door Simyager op 20-12-2009 23:31 . Reden: is al opgelost ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • WTM
  • Registratie: November 2004
  • Nu online

WTM

misschien kun je iets concreter zijn ? merk, type etc?