Miniconomy, het online handelsspel

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vincitore
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 05-08-2021
Miniconomy, het online handelsspel!

In Miniconomy is het de bedoeling om te gaan handelen in één of meerdere producten, samen met vele andere spelers!

Er zijn 3 verschillende landen met elk zijn eigen steden in Miniconomy. De 3 landen zijn Cyberië (Nederlands), Virtua (Engels) en Digitalië (Engels).
Al deze landen hebben zo hun eigen steden, met elk hun eigen resources in de grond zitten. Zo is de ene stad rijk gevuld met bomen en de andere stad met olie.

http://img51.imageshack.us/img51/4829/cyberiey.jpg http://img199.imageshack.us/img199/3038/virtuaq.jpg
http://img690.imageshack.us/img690/5728/digitalie.jpg

De bedoeling is om in producten te handelen, en deze voor zo'n goed mogelijke prijs te verkopen aan je medespelers. Zo kun je handelen in resources, die in de grond van je stad zitten, maar je kan ook handelen in andere producten (voorbeelden zijn steen, ijzer, hout en elektronica).
Aan het begin van de ronde krijg je 10 skillpoints. Deze skills kun je gebruiken om zo goedkoop mogelijk een product te produceren. Voor meer informatie zie de skills pagina

[YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=CCH4KZkZ01s]

[YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=mMDHuZh0E3A&feature=related]

Sommige gebouwen of diensten kun je alleen maken met een MV (Miniconomy Vennootschap). Deze kun je oprichten als je Premium Member, Advanced (1x top 20 behaald), Captain of Industry (CoI) of Super Captain of Industry (SCoI) bent. Door het oprichten van een MV, kun je een haven, taxivervoer of een bank bouwen. Daarnaast kan je met een MV ook de producten maken in het rijtje. Let op: Met een MV mag je maar op één product of één resource je skills neerzetten.

Er zijn ook nog andere aspecten in Miniconomy naast het handelen. Zo kun je de politiek in, politieagent worden, burgemeester van een stad of zelfs president!


Op Deze pagina staat een uitleg over hoe je moet beginnen etc.

Ook kun je Inloggen als gast om te zien hoe het spel eruit ziet en wat je er allemaal mee kan :).

Elke ronde begint om zaterdag 12.00 uur en deze ronde duurt 3 weken in totaal. Na deze 3 weken, is er één week rust, waarna er weer een nieuwe ronde begint.
Momenteel is het spel gesloten, maar de nieuwe ronde begint aanstaande zaterdag 19 december om 12.00 uur!

Miniconomy site

In dit topic kunnen we bespreken wat mensen zoal gaan handelen en in welke stad ze beginnen daarmee. Daarnaast kan je hier natuurlijk ook terecht voor vragen over het spel of mooie deals sluiten :)

[ Voor 7% gewijzigd door Vincitore op 15-12-2009 12:27 ]

Stats


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vincitore
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 05-08-2021
Gereserveerd voor updates! :)

Updates:

* Link toegevoegd naar de site.
* Filmpjes toegevoegd.

Vraag: Weet iemand hoe je plaatjes clickable krijgt en video's wat kleiner ?

[ Voor 95% gewijzigd door Vincitore op 14-12-2009 12:07 ]

Stats


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cocytus
  • Registratie: Augustus 2008
  • Niet online
Plaatje clickable:
code:
1
[url="link naar groot plaatje"][img]link naar klein plaatje[/][/]


Bestond dit spel niet jaren geleden al? Volgens mij speelde ik dit op de middelbare school...

[ Voor 33% gewijzigd door Cocytus op 14-12-2009 14:27 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vincitore
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 05-08-2021
Oké bedankt! Maar wat als er nu geen klein plaatje is?
Kan ik de screens hier dan niet aanpassen?

Ja het spel bestaat alweer een tijdje maar kon niet echt een topic hierover vinden, en weet niet hoeveel mensen het hier spelen :)

[ Voor 22% gewijzigd door Vincitore op 14-12-2009 18:03 ]

Stats


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • lezut
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 21-06 21:06
Miniconomy is eigenlijk vrij waardeloos.. De ontwikkeling van het spel staat zo te zien al tijden stil en er hangt alleen maar een vaste kliek op, die het spel er voor elkaar vaak ook niet leuker op maken.

Geloof me, ik heb er echt teveel tijd in gestoken, en er zitten ook toffe mensen, maar ik ben blij dat ik er 'klaar' mee ben :)

  • Rouwette
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 26-06 14:23

Rouwette

Rouwette.com

Ik speel het nog met vlagen, De clubs zijn zo goed als dood maar het handel drijven is er niet slechter op geworden hoor.

https://www.rouwette.com/

Pagina: 1