Toon posts:

[8800 GT] no signal bij aanzetten PC

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Sinds een tijd heb ik een probleem met mijn videokaart. Alles deed het prima tot er van het ene op het andere moment bij het opstarten van mijn PC ' no signal' verschijnt op mijn scherm.
Direct na het opstarten lijkt het net of mijn twee dvd drives zoeken naar een cd (getik vanuit dvd drive, oplichtende lampjes), dit duurt ongeveer 5 seconden lang. Hierna lijkt de pc normaal op te starten (geen rare geluiden) behalve dat er nog steeds "no signal" weer wordt gegeven op mijn beeldscherm
Ik heb mijn oude videokaart (Geforce 7500 LE) in de pc gezet en hij deed het toen prima, windows startte normaal op en er waren geen rare geluiden.
Aangezien het leek of mijn 8800GT het probleem was, testte ik deze in de pc van een vriend maar daar blijkt deze gewoon te werken.

Om het verhaal gekker te maken, heb ik een week geleden weer mijn 8800GT in de PC gezet, en bleek deze het weer te doen. Dit duurde helaas maar 2 dagen, waarna de oude problemen weer terugkeerden.

Heeft iemand ideeën, oplossingen of dezelfde ervaringen gehad? Ik echt geen idee waar het probleem in mijn systeem kan zitten

specs:
oorspronkelijk een HP pavilion m7570 systeem, CPU, Ram, videokaart en voeding vervangen

CPU: AMD Athlon x2 5600+
Mobo: Asus A8M2N-LA
Ram: 2 GB Ram (A-data)
Gpu: Msi 8800GT-OC 512 Mb
HD: 300 GB
Psu: Recom 550 Watt

  • frickY
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 07:56
Heb zelf een poos terug iets soortgelijks gehad, maar toen bleek het aan mijn monitor te liggen.
De DVI poort had het moeilijk en kwam soms niet online bij het aanzetten van de pc. Na een reboot werkte hij soms opeens wel, maar soms ook niet.

Test je monitor ook eens op de pc van die vriend, of sluit deze aan via de VGA poort, voor zover je dat nog niet hebt gedaan.

Verwijderd

Topicstarter
De monitor was ook getest en deed het prima en de 8800GT heeft 2 dvi poorten (op beide kabel getest) geen vga poort