Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

Tweakphone en Fritzbox 7170

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hoi,

ik kan bellen via kpn en via VoIP en mijn Fritzbox 7170, welke ook tegelijk mijn ADSL modem is voor TweakDSL als provider. Wat ik bij VoIP niet voor elkaar krijg is dat mijn eigen nummer wordt meegezonden, terwijl dat bij uitgaande gesprekken via kpn wel het geval is. Gezien dat bij alle beide opties mijn fritzbox tussen in hangt en ik altijd hetzelfde toestel gebruik ga ik ervaan uit, dat het toestel niet de boosdoener is.

In de fritzbox kan men bij bij Internet Telephone Number Suppress outgoing Caller ID (CLIR) iets instellen, maar welke instelling moet ik kiezen?

Ik heb in de aanbieding: disabled, CLIR via display name, CLIR via display and user name, CLIR for *31,
CLIR via RFC 3323 (Header), CLIR via RFC 3325 (ID), CLIR vai RFC 3323 (ID).

Ik gebruikte vroeger hetzelfde telefoontoestel en modem via XS4ALL, en daar werd mijn nummer wel binnenlands meegezonden.

Stuurd TweakDSL überhaupt mijn nummer mee?

Bedankt voor het meedenken.

  • Geomaris
  • Registratie: Augustus 2008
  • Laatst online: 16-10 14:18
Verwijderd schreef op donderdag 03 december 2009 @ 13:50:
Stuurd TweakDSL überhaupt mijn nummer mee?

Bedankt voor het meedenken.
Neen, niet standaard.
Gewoon even mailtje of belletje naar helpdesk en ze activeren het voor je.

Graag gedaan ;)

Verwijderd

Hallo,

Bij mij werkt CLIR via display and user name.
Heb ook tweakphone, werkt perfect hier.

Groet, Gert

Verwijderd

Topicstarter
Geomaris schreef op vrijdag 04 december 2009 @ 19:52:
[...]

Neen, niet standaard.
Gewoon even mailtje of belletje naar helpdesk en ze activeren het voor je.

Graag gedaan ;)
Heb ik aan laten zetten en nu werkt het. Was fijn gewest hadden ze het standaard aan gezet.