[LAN] Ranked Lan 3 (Nijverdal, 26 t/m 28 feb '10)

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • geerttttt
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 10-10 17:48

geerttttt

Manisch positief

Topicstarter
Ranked Lan 3!

Afbeeldingslocatie: http://www.ranked.nl/images/logo2.gif


Na het succes van Ranked LAN 1 en 2 is het komend jaar weer tijd voor een immer gezellige editie van Ranked Lan.
Ranked Lan is een Lan-Party georganiseerd in Nijverdal (Twente, Overijssel) en staat bekend om een goed georganiseerde Lan-party met goede catering en en leuke compo's en funcompo's (met goede prijzen uiteraard).

Een paar zaken op een rijtje:
  • 26 t/m 28 Februari 2010
  • 74 Zitplaatsen
  • Camping de Noetselerberg Nijverdal
  • 25 euro p.p.
  • Goede catering voor eerlijke prijzen
  • Gamen in een gezellige sfeer
  • Funcompo's en compo's met goede prijzen
  • Compogames zijn UT2004/2007, CoD MW/MW2, CS:Source, en evt. Left 4 Dead 2
Dat belooft weer een gezellig weekend bomvol games, compo's, prijzen, bier en weinig slaap.

Mocht je graag willen deelnemen aan de LAN-Party dan adviseren we je snel te reserveren, want we verwachten dat de plekken dit jaar snel gevuld zullen zijn.
Wees er dus snel bij, Ranked Lan 3 wordt namelijk nog groter, beter en leuker dan de vorige keer, met de kwaliteit en gezelligheid zoals je die van ons gewend bent!

Check www.ranked.nl voor meer info!

Mocht je vragen en/of opmerkingen hebben dan kun je dit ons laten weten per e-mail (info@ranked.nl), of in dit topic.

Dit topic is geopend met toestemming van TheZeroorez, waarvoor dank :*)

[ Voor 3% gewijzigd door geerttttt op 02-12-2009 01:28 ]

Oost west, 127.0.0.1 best!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • geerttttt
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 10-10 17:48

geerttttt

Manisch positief

Topicstarter
Leuk nieuwtje (FYI :P ), Elke deelnemer krijgt een antiviruspakket van Kaspersky aangeboden en daarnaast komt Monster Energy persoonlijk langs om bij elke deelnemer een blikje energiedrank uit te delen ;) Goed begin dus ;)

Oost west, 127.0.0.1 best!