In dit bericht zijn de plaatjes overleden
: nieuws: High-end M6500-laptop duikt op in Nederlandse Dell-webwinkel
http://ic.tweakimg.net/ext/i/imagelarge/1259682858.jpg bijvoorbeeld ?
Die werken hier prima hoor ?
Die werken hier prima hoor ?
[ Voor 8% gewijzigd door ThinkPad op 01-12-2009 23:23 ]
Hier niet
Zal dus bij jou liggen
Owner of DBIT Consultancy | DJ BassBrewer
Hmm alleen in IE8 doen ze het niet.
FF werken ze wel. Gooi er maar een slotje op, want dit ga ik zelf even oplossen.
FF werken ze wel. Gooi er maar een slotje op, want dit ga ik zelf even oplossen.
Dat is wel erg grappig, want hier werken ze ook niet in IE8
Win 7, IE8 64-bit als 32 bit werkt het niet.
Het lijkt erop alsof er een soort type ontbreekt bij de plaatjes waardoor IE ze niet wilt weergeven.
HlpDsK to the rescue! Wat een rotspul is het ook dat IE.
Win 7, IE8 64-bit als 32 bit werkt het niet.
Het lijkt erop alsof er een soort type ontbreekt bij de plaatjes waardoor IE ze niet wilt weergeven.
HlpDsK to the rescue! Wat een rotspul is het ook dat IE.
[ Voor 45% gewijzigd door Hooglander1 op 02-12-2009 01:18 ]
Lid van de Tweakers Kenwood TTM-312 club.
Verwijderd
Ik zie ze in IE7 ook niet. Mss weer CMYK-JPGs zoals eerder ook het geval eens was?
Edit: yup. CMYK JFIF/JPEG. Precies hetzelfde als die andere keer.
Edit: yup. CMYK JFIF/JPEG. Precies hetzelfde als die andere keer.
[ Voor 29% gewijzigd door Verwijderd op 02-12-2009 01:16 ]
Plaatjes zijn dood! Video's zijn de nieuwe plaa...!
Oh, wait, CMYK-dinges weer. Gaan we fiksen, thanks
Oh, wait, CMYK-dinges weer. Gaan we fiksen, thanks
Journalism is printing what someone else does not want printed; everything else is public relations.
Ennnn voor nu zijn de plaatjes vervangen door rgb-afbeeldingen
Ik ben helemaal geen stagiair
Wat was de gedachte achter CMYK JPG's?
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Dat is persmateriaal dat voor print is bedoeld. Zulke platen krijgen we regelmatig aangeleverd, en af en toe zien we dat bij het converteren over het hoofd (IE gebruiken we hier niet allemaal, zeg maar
) en dan verschijnt het online. We werken inmiddels aan een manier om te voorkomen dat het nog 'ns gebeurt
[ Voor 14% gewijzigd door Rataplan op 02-12-2009 09:58 ]
Journalism is printing what someone else does not want printed; everything else is public relations.
Jullie bannen IE 5.x al, mogelijk is een uitbreiding van die ban nuttig?Rataplan schreef op woensdag 02 december 2009 @ 09:57:
Dat is persmateriaal dat voor print is bedoeld. Zulke platen krijgen we regelmatig aangeleverd, en af en toe zien we dat bij het converteren over het hoofd (IE gebruiken we hier niet allemaal, zeg maar) en dan verschijnt het online. We werken inmiddels aan een manier om te voorkomen dat het nog 'ns gebeurt
Q: How many geeks does it take to ruin a joke? A: You mean nerd, not geek. And not joke, but riddle. Proceed.
CMYK wordt gebruik in de drukkers-wereld, RGB wordt gebruik in de beeldscherm-wereld. Het is een andere benadering van/voor het gebruiken van kleur. Wij gebruiken op het werk weer YUV, een aantal applicaties kan daar wel mee omgaan, een ander nietSinergyX schreef op woensdag 02 december 2009 @ 09:53:
Wat was de gedachte achter CMYK JPG's?
If money talks then I'm a mime
If time is money then I'm out of time
Ban? Niet ondersteunen is het nog altijd.... En browsers die door 40% van je publiek worden gebruikt kun je maar beter wel goed ondersteunen...Tukk schreef op woensdag 02 december 2009 @ 10:00:
[...]
Jullie bannen IE 5.x al, mogelijk is een uitbreiding van die ban nuttig?
[ Voor 41% gewijzigd door Dirk op 02-12-2009 10:01 ]
All statements are true in some sense, false in some sense, meaningless in some sense, true and false in some sense, true and meaningless in some sense, false and meaningless in some sense, and true and false and meaningless in some sense.
Mja, blijkbaar denken veel bedrijven nog steeds in termen van papier want ze leveren vrij vaak cmyk aan. En dat gaat dan fout met Internet Explorer als je even vergeet te converterenMatis schreef op woensdag 02 december 2009 @ 10:01:
[...]
CMYK wordt gebruik in de drukkers-wereld, RGB wordt gebruik in de beeldscherm-wereld. Het is een andere benadering van/voor het gebruiken van kleur. Wij gebruiken op het werk weer YUV, een aantal applicaties kan daar wel mee omgaan, een ander niet
Ik ben helemaal geen stagiair
Los van de browser wars, CMYK is gewoon de verkeerde colorspace voor screen. Die moeten we dus ook helemaal niet willen gebruiken.Dirk schreef op woensdag 02 december 2009 @ 10:01:
[...]
Ban? Niet ondersteunen is het nog altijd.... En browsers die door 40% van je publiek worden gebruikt kun je maar beter wel goed ondersteunen...
Journalism is printing what someone else does not want printed; everything else is public relations.
Pagina: 1