An investment in knowledge always pays the best interest - Benjamin Franklin
Ik zie inderdaad dat mensen struikelden over de formulering, het artikel kon suggereren dat er sprake was van een link tussen de crash en dit probleem. We hebben het artikel daarom aangepast en een update toegevoegd.Ethirty schreef op dinsdag 01 december 2009 @ 00:48:
Ik ben geen vliegtuig-expert, maar als ik de reacties moet geloven (en daar neig ik wel naar, gezien de gedetailleerde info) dan is het artikel over de Airbus wel een beetje opgeklopt en out-of-context. Wellicht slim voor de redactie om de tekst nog eens (gedeeltelijk) te herzien?
Ik ben helemaal geen stagiair
Ik zit te twijfelen of ik er wat van moet zeggen, doe het toch maar. Er zit een behoorlijk technisch verschil tussen een straalmotor en een turbofan. Onder verkeersvliegtuigen hangen turbofans.
Maar daaraan toegevoegd ben ik waarschijnlijk de enige die zich druk maakt over zo'n detail...
Maar daaraan toegevoegd ben ik waarschijnlijk de enige die zich druk maakt over zo'n detail...